- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1469 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1469 Culés
0
Tak troszkę poza tematami sportowymi. Ostrzegam, że materiał dla ludzi raczej o mocnych nerwach. https://www.facebook.com/andrzej.dabrowski.925059/videos/436236423859196/UzpfSTEwMDAwNDE2NjM0MTc5MDoxMjM1MDM2MzQ2NjQ1MjMy/?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARBkCdtdOf0vOof0MZaoMU_w1gcIFXEYmYccuMs-oMv2XUQ1HTBQV9kNmuvgnimYFo_JOWRBCxar4FaS&hc_ref=ARTiKsjAD7AlZJlzHxzDVhaHywjHK8XkaPO-uMuixd2ue2-oA4fSzzxyNNy1Fa8UYPk&fref=nf
W skrócie - kurator, matka i policja przychodzą po dziecko, które decyzją Sądu powinno być u matki. Jak możecie to udostępniajcie i podajcie dalej. Bo mimo, że wiele osób (ojców w takiej sytuacji - w tym ja) walczy żeby te dzieci po 'rozwodowe' miały lepszy kontakt z tym drugim rodzicem, z którym nie mieszka to mimo to w Polsce DALEJ się to dzieje...Edit. Jeszcze powtórze ten post jutro żeby to się rozniosło, bo takie rzeczy nie mają prawa się dziać...
0
@Kubix93 jak na moje, ojciec wprowadza za dużo nerwowości swoimi krzykami, jest decyzja sądu, czasem lepiej odpuścić i walczyć w sądzie dalej, mimo wszystko, to co działo się na górze pokazuje jak tamta matka jest pierdolnięta, szkoda mi tej dwójki dzieci, ten syn który mówi że ma go w dupie, straszne to było, szkoda mi go. Natomiast tą blondynkę to bym pierdolnął w łeb, tępa pizda.
0
@chudym Owszem, racja z ojcem - ale spróbuj nie krzyczeć i nie wyrażać emocji. Najlepiej by to było nagrać na spokojnie i wrzucić do internetu. Ale nie da się w takich sytuacjach, sam przez coś podobnego przechodziłem i to wiem. Ten chłopak zeznawał w Sądzie, że chce zostać u taty, a dziewczynka jest za mała, jej głosu nie wzięto pod uwagę, no ale filmik pokazuje wszystko...