La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1540 Culés

0

i ten rakitic :moja pozycja jest zajęta" hahahha, zobaczcie jego powrót przy 1 bramce, sabotaż

0

@Momalsino dziwisz się sił nie miał już. 

0

@Momalsino co ma Rakitic do straty pierwszej bramki?Przy pierwszej bramce to stoper rywali zagrał nam piłkę za plecy. Można mieć pretensje do S. Roberto, że za późno się zorientował żeby gonić rywala. Ale to Semedo był w tym momencie prawym obrońcą. To on miałby najbliżej do tej piłki - pod warunkiem, że pilnowałby abyśmy nie dostali piłki za plecy. Ale on postanowił pobiec sobie w dokładnie przeciwnym kierunku - dosłownie zapraszając rywala do podania za kołnierz...

Bez jaj. Valencia rozklepała nas w tym ataku dosłownie dwoma podaniami. DWOMA. I nie w kontrataku ale w ataku pozycyjny. Jak to jest możliwe że dostajemy w takiej sytuacji piłkę za plecy i to w momencie kiedy najbliżej do niej ma nasz obrońca? To jest kryminał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?