La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

0

Kurde smutne to trochę że tak się zapomniało o tym Umtitim. Wydawało się, że bęedzie potworem na obronie na lata a tu się tak sytuacja zepsuła. Nie chce już oceniać czy to jego wina czy nie pewnie to jest bardziej skomplikowane. Fajnie że Lenglet się tak rozwinął ale w dalszym ciągu liczę na to że przyszły sezon będzie piękny dla Barcy i Samuela.

0

@matirix20 Sami boi się operacji i dlatego jest z nim słabo.

4

@matirix20 Umtiti nadal jest lepszym obrońcą niz Lenglet, ale nie wyleczyl tej nieszczęsnej kontuzji. 

1

@fcbarcafan19 Kurde ale coś mi tu nie pasuje. Przecież to tyle się już ciągnee ten jego problem z kolanem że każdy by chciał zrobić operacje. Ja miałem 4 operacje kolana i jakby mi coś dolegało to bym bez wahania szedł 5 raz po nóż jakby sytuacja tego wymagała. Coś tu jest nie tak. Może jest dużo gorzej niż myślimy i faktycznie może operacja mu tu nie pomoże i jeszcze jest coś o czym nie wiemy. Naprawdę ciężko wyrokować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?