- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1610 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1610 Culés
0
@Kajtek77 @Chwytliwy Jak ocenicie AEW Double or Nothing?
0
@lucas/catalan Gala fajna choć ja bawiłem się lepiej przy Takeoverach. Godne zapamiętania trzy rzeczy-debiut Moxleya, pojedynek braci i pojedynek kolejnych braci.
1
@Kajtek77 Ale napewno lepsza gala od PPV z głównego rosteru WWE.
1
@lucas/catalan Świetne PPV, po prostu świetne, debiut Moxleya, piękna walka braci Rhodes, gdzie w WWE miałeś kurna stardust vs goldust, co było żałosne, a tutaj match skradł show, nowy belt, kapitalne tag teamy, dodam merchandise świetny, 200 k ponad, to jest niesamowity wynik z PPV ,czekam na FF , oraz na All Out, All Out powinno być chyba ich najlepszym PPV ever
0
@negreanu To akurat oczywista oczywistość :D
0
@Chwytliwy @Kajtek77 Świetny początek federacji, choć walka Omegi z Jericho mogła być lepsza, niech aka Ambrose pokaże na co go stać , jeszcze niech ściągną kilka dobrych nazwisk. A walka braci Rhodes to było mistrzostwo. Pas świetnie się prezentuje nie to co w wwe pasy są robione na jedno kopyto
0
@lucas/catalan Omega miał z tego co czytałem jakiś uraz, przez to walka wyszła jak wyszła.
0
@negreanu podczas walki nos złamał
1
@lucas/catalan oby PAC znowu niczego nie odwalił, bo walka: Omega& Young Bucks vs Lucha Brothers &PAC to się szykuje mocarnie
0
@lucas/catalan Znaczy zrzynają od NJPW tym pasem, ale no jest ładny, nie ma co ukrywać, i Bret Hart go pokazał, taki pstryczek po raz kolejny w nos vincea od niego, a nie pisz Ambrose, jego nie ma, teraz jest Moxley, co do nazwisk, gada się o Punku, ale zobaczymy
0
@Chwytliwy Punk to byłoby marzenie.