- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1723 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1723 Culés
5
Uważam,że jeśli ten trener pozostanie na kolejny sezon,to będzie to prawdziwy skandal .co z tego,że wygrali lige ,skoro 2 lata z rzędu na wyższej intensywności meczu zostają starci z powierzchni ziemi i nie ma czego po nich zbierać.w zasadzie to w każdym meczu w którym rywal,jechał na pełnej inetensywnosci, pressingu itd.Bylismy miażdżeni i czasami ratowali nas Ter Stegen i Messi.pisalem to cały rok i wszyscy po mnie cisnęli.Przegraliśmy 2 mecze i nagle każdy to widzi.dziwne.Rakitic absolutnie nie nadaje się na Barce ,bo nie umie grac przy wysokim pressingu,nie przytrzyma piłki ,nie zrobiła kółeczka itd.tylko wycofanie lub podanie do boku ,ja to widzę od bardzo dawna a profesjonalni działacze tego nie widzą?dziwne.Roberto ,na po to jakaś totalna porażka,Suarez gra dobrze prze miesiąc,dwa..i trener,który wystawia pomoc .Busi,Rakitic I Vidal I sadza na ławce,jedynego piłkarza który cokolwiek potrafi zagrac,żeby utrzymać piłk.dla mnie ten trener jest fatalny,bojaźliwy i kompletnie nie ma jaj.Skandal jeśli zostanie.Valverde out I to natychmiast.
2
@Trojanek23 wszystko jest skandalem. Valverde, wyniki wyborów, powódź i ostatni sezon GoT. Jeden wielki... Skandal.
Może warto zastanowić się że jak wszystko Ci nie leży to problem jest w Tobie a nie we wszystkim?
0
@Azi tak pewnie,to przeze mnie grają tak fatalnie.to koja wina ..ja widzę,że ten styl gry i ten trener nadal posiada swoich zwolenników.Nie zazdroszczę Tobie,bo widać,jak duże masz ambicje życiowe...
2
@Trojanek23 dziwny jesteś. Dlaczego miałbyś mi zazdrościć? O.o I na podstawie czego wyciągasz wnioski o moich ambicjach życiowych? O.o
6
@Azi na podstawie tego,jak nie wiele Ci wystarczy.Taki jest wlasnie ten narod,nie zeby bylo bardzo dobrze,wystraczy,ze nie jest najgorzej
3
@Trojanek23 wstydź się, zatrudniłeś Valverde, sam oddałeś wszystkie głosy w wyborach, wywołałeś powódź i nakręciłeś GoT.
2
@Trojanek23 chyba Coś Ci się pomyliło. Jak już to "nie ważne jak jest dobrze - z XYZ będzie przecież lepiej!". Nie doceniamy tego co mamy bo łatwiej jest krytykować za to co się nie udało. Jak są skoki drużynowe i jeden z naszych ma gorszy dzień to jest fala hejtu. A nikt nie docenia ile wysiłku włożyła Cała drużyna. Jeżeli chcesz się kierować takim "skandalami" - proszę bardzo.
Pomijam fakt że oceniasz mnie na podstawie swoich wyobrażeń mojej osoby. To Twój problem - jest mi szczerze obojętne co o mnie myślisz. Ale najwyraźniej w efekcie jedyne co potrafisz to narzekać. I czepiać się tych, którzy Ci zwrócą uwagę.
0
@Trojanek23 spotkania z Atletico na jakiej intensywności zagrali i było dobrze. Arthur siadl na ławce w końcówce bo nie miał formy- oglądasz te spotkania? Roberto lepszy niż Semedo, nie miał kogoś innego
0
@Trojanek23 Hur Dur dramat w 3 aktach. Życzę mniejszych problemów w życiu