La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

13

0

@macio_944 jest też najgorszą ale najwyraźniej to przemilczeli :P

0

@Azi 
Jakby zamiast "Lalki" Prusa była Koalicja Obywatelska, lub Tusk, to z 5x byłoby słowo "najgorsze".

Btw ja dużo bardziej nie trawię Nad Niemnem. Czytając  tą książkę miałem najlepsze drzemki w życiu :)

0

@macio_944 Miałem identycznie :DNie trawiłem Nad Niemnem. Te opisy powodowały że zasypiałem w komunikacji miejskiej a ja nigdy nie mogłem spać w środkach transportu. Ale są ludzie, którym ta książka się bardzo podoba. Zadziwiające :)

konto usunięte

0

@macio_944 nam kazali oglądać film

0

@macio_944 Ja już po maturach i bardzo się cieszę żę udało mi się zdać bez czytania tego "dzieła" Prusa. Może i to fajna historia i dobry opis polskigego spoleczeństwa ale 630 stron dla lektury to naprawdę przesada. Trudno mi to było utrzymać w rękach. Przeczytałem 100 stron i dalej nie dałem rady. A i taka ciekawostka, podobno negatywną postacią jest tam Łęcka. A przez te 100 stron najbardziej mnie wku**ł nie kto inny jak Wokulski

0

@macio_944 Lalka była fajna, chyba jedyna lektura, którą przeczytałem, bo rzeczywiście chciałem, a nie musiałem. Nad Niemnem nawet nie ruszałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?