La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1690 Culés

7

Atletico nie chce podpisywać kontraktów dłuższych niż rok z zawodnikami po 30ce dlatego za darmo odszedł 33letni Godin (ścisła topka)  i przyszedł 30letni Felipe z Portugalii za 20 mln. Nie rozumiem tego kompletnie, ten Felipe jest 2 klasy niżej,  bardziej spokojny byłbym o forme Godina za 2 lata niż jego (spójrzmy na Chielliniego który w sierpniu skończy 35 lat). Tam w Portugalii nawet 35letni Mathieu jest jednym z lepszych obrońców ligi. 

0

@szymon6847 Dla Lóewa w reprezentacji 30 letni ŚO to już koniec piłkarza, zapowiedział Boatengowi i Hummelsowi, że już nigdy ich nie powoła, bo chłopaki mają spadek formy, tylko nie wziął pod uwagę, że w każdej chwili mogą z powrotem odpalić bo obrońcy często szczyt formy mają właśnie po trzydziestce, ale ja temu trenerowi nie wróże nic ciekawego i myślę, że jego cudowna wizja wyjdzie po Euro 2020.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?