La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1687 Culés

0

0

@LeoMessi1994 żadna, brakuje pomocy Rakitic, Busquets i Vidal do perfekcji, musi być przecież balans między defensywą a defensywą:)

0

@LeoMessi1994 druga 

0

@LeoMessi1994 Formacja ta sama, oba składy złe, ale z dwojga złego wolę Rakiticia.

0

@LeoMessi1994 Może 4-2-3-1 zrób jak byś to widział :p 

2

@MatiVEB25 beton ciąg dalszy mówisz? XD

0

0

@LeoMessi1994 spoko ;)       

1

@Coutinho007 myślisz że Arthur z de Jongiem by  ogarnęli środek w takim systemie? :D

0

@LeoMessi1994 myśle że tak. Dobrzy sa obaj w Defensywie a de Jong grał właśnie w tym miejscu w Ajaxie.

1

@Coutinho007 ok fajnie z kimś popisać o taktyce :D

0

@LeoMessi1994 Ja tam mam dość tego Zulepiałego 4-3-3 jakie Valverde wymyślił gdzie nawet nie ma skrzydeł a cała lewa fanka od Alby uzalezniona jest + betonową pomoc...

0

@Coutinho007 widziałeś ten filmik co ktoś na la Rambli wrzucił co Albo zawinił w ważnych meczach?

0

@LeoMessi1994 nie chyba nie.    

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?