La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1642 Culés

konto usunięte

1

Dobra, a więc, zarząd, w tym głównie Bartomeu podobno chce pozostawienia Valverde na stanowisku, nie wiem, uważam że to jest zła wiadomość, Valverde ma już za sobą 2 potężne kompromitacje, do tego także upokarzająco przegraliśmy finał Pucharu Króla mimo wszystko, i uważam że decyzja ani nie jest słuszna, ani rozsądna, bo daje szansę po raz kolejny na to że trener razem z nimi coś ugra, ale gorsze jest prawdopodobnie to że możemy nie zrobić żadnej rewolucji w składzie, dla nas to może oznacza koszmar i skradnięcie Casusu Bayernu Monachium który w porę nie zrobił rewolucji kadrowej, a Bawarczycy byli pośmiewiskiem w Europie niejednokrotnie, po raz kolejny może być klepanie świętych krów po głowie, po raz kolejny nie załatamy dziur, właściwie gdy nawet Enrique trenował to zarząd w ogóle nie zareagował, już w ostatnim sezonie bito na alarm, a my co zrobiliśmy? Zakupiliśmy piłkarzy którzy od początku tutaj nie pasowali, i były tylko wyjątki jak Umtiti, właściwie podliczyłem ilość transferów wykonanych przez zarząd do 1 składu od czasu przejęcia sterów przez Bartomeu i ilość udanych, a więc tak:

Aleix Vidal,Arda Turan, Paco Alcacer,Andre Gomes,Paulinho,Sameul Umtiti,Clement Lenglet,Lucas Digne,Nelson Semedo, Jassper Cillesen, Denis Suarez, Arturo Vidal, Jeison Murillo, Jean- Clair Todibo, Ousmane Dembele, Philipe Coutinho, Kevin Prince Boateng, Moussa Wague, Ludovit Reis, Frenkie De Jong, jeśli kogoś pominąłem to dodajcie to od siebie, ale wychodzi na to że z tych 20 transferów w pełni mamy pociechę z 3 transferów, czyli Umtiti,Lenglet,Vidal, jest połowicznie jak Coutinho  czy Ousmane z Wague jak na razie, no i Paulinho który 1 rundę miał świetną, a drugą tragiczną, reis czy de jong to na razie niewiadome, a reszta jest kompletnymi niewypałami

Wnioskując, zarząd nie dość że przeprowadza fatalne transfery, to nie zakupuje odpowiednich zawodników w miejsce poprzednich, tylko beznadziejne półśrodki, o kominach płacowych nie wspomnę, gdzie to my wydajemy prawdopodobnie najwięcej pieniędzy na pensję graczy, więc po czyjej stronie głównie stoi wina?? Sami odpowiedzcie sobie na te pytanie :)

1

@Chwytliwy  wina Tuska wiadomo xD

konto usunięte

1

@KingKahuka No chyba kolego nie napiszesz mi że to wina głównie trenera? Bo prawda jest taka że zarząd jest beznadziejny, ja nie mam więcej nic do dodania

0

@Chwytliwy no niestety. Ja sam na początku maja dałem się przekonać, że zarząd wykonuje git robotę. Trochę mi wyniku zasłoniły obraz jaki jest. 
Masa zbędnych transferów i ruchów. Są pozytywne cechy, jak de Jong, Umtiti, Langlet, Arthur i kilku innych. 

Dupy nie urywa, jest problem. 

konto usunięte

0

@Chwytliwy Nam po prostu brakuje gościa, który spotka się z trenerem i ustalą kogo szkoleniowiec potrzebuje, przedstawią kandydatury itp. Malcom, gość świetny ale kupiony wbrew trenerowi. Współpraca na linii zarząd-szkoleniowiec musi być płynna, bo to co się wyprawia przypomina jakieś PSG. Przychodzi właściciel na trening i mówi słuchaj Waldemar od Lipca masz w składzie Griezmanna. Weź mu znajdź miejsce w składzie. 

0

@Chwytliwy zawsze tak było, że było pełno wiele nietrafionych transferów- różnica polega na tym, że wtedy te transfery głównie były jako uzupełnienie składu, a teraz następuje wymiana pokoleniowa/podstawowych zawodników...co do płac- od lat placimy dużo i z tego powodu teraz jest problem że sprzedażą i budżetem płacowym 

konto usunięte

0

@Bagsik88 Ale nie taki, jak może być że w topowym klubie z 3 transferów można być w pełni zadowolonym , a z reszty mieć duży niesmak? Dla mnie to w pełni wina zarządu, nie będę w ogóle ich usprawiedliwiać

konto usunięte

0

@Chwytliwy Ty dobrze się czujesz? Wpisales gościa który nawet minuty jeszcze nie zagrał. Do tego dobry transfer Wague który po kolejnym sezonie awansuje itd.Ty podstaw nie znasz, że KAŻDY transfer to ryzyko? Każdy z tych piłkarzy w jakiś sposób przyczynił się do sukcesów drużyny.Fatalne to co najwyżej masz pojęcie na jakim etapie poszczególni piłkarze przychodzili. Trzeba wybitnie mieć zła wolę by oceniać, że transfery są fatalne. Głupia hiperbola i nic więcej. W każdym okienku przychodzili wartosciowi piłkarze którzy wklad w sukcesy mieli /maja 

konto usunięte

0

@MarioVeB! Czy ty kuźwa umiesz czytać ze zrozumieniem czy nie? Napisałem jasno że Reis i De Jong to niewiadoma, matko moja................

Poza tym nie wybitnie zła wola, to są brutalne fakty, jeśli 4 w pełni udane są transfery, 3 czy 4 raptem połowicznie, De Jong czy Reis to niewiadoma, tak samo można napisać o Todibo bądź Wague, a wszystko to praktycznie niewypał to jest do kitu, ale ok, brońmy zarządu, zresztą, w sumie ty obrońcą Bartomeu jesteś, więc mnie to nie dziwi

konto usunięte

0

@Chwytliwy No ale ty generalizujesz masz ty pojęcie? Oceniasz transfery jako fatalne, a każdy z tych piłkarzy w mniejszym lub większym stopniu przyczynił się do sukcesów. Jasper, Digne itd ale nie ty na hama będziesz tu wciskal, że to fatalne transfery.Jizass Naucz się w końcu jednego KAŻDY transfer jest ryzykiem. KAŻDY jest kotem w worku. Nie ma ŻADNEJ gwarancji, że piłkarz wypali lub nie

konto usunięte

0

@MarioVeB! Mnie to nie obchodzi że w mniejszym bądź większym stopniu, ja chcę fakty, fakty są takie że oni są nieudanymi inwestycjami,  i nie są to wyjątki, ROZUMIESZ? Wow, jakbym nie wiedział że każdy transfer jest ryzykiem, ale ja chcę fakty, fakty są takie że zakupywali średnich piłkarzy i liczyli że odpalą , rzeczywistość była brutalna, a topowi zawodnicy jak Cou i Dembele nie potrafią do dzisiaj się odnaleźć, powtarzam po raz kolejny, nie obronie w jakikolwiek sposób zarząd, są największymi wszami tego klubu, i czekam na dzień kiedy Bartomeu odejdzie wraz ze swoją świtą 

1

@Chwytliwy Ja też nigdy nie przepadalem za Bartomeu. Postaram się niedługo dłuższa wypowiedź o nim tutaj napisać.

konto usunięte

0

@negreanu ja niecierpie tego zarządu, mają od chuku za uszami, co wotum nieufności pokazało dobitnie, dla mnie od 2021 roku powinien przyjść nowy zarząd który nie będzie marnotrawil hajsu, robił durnych kominów płacowych, oraz nie będzie ograniczał roli cantery, i taki wobec którego  nie będą składać wotum nieufności 

0

@Chwytliwy  3 według Ciebie - dobry dla mnie był Jasper np. Todibo czy Wague dopiero wchodzą do pierwszego składu, więc czemu złe? Paulinho, zagrał niezły sezon - sprzedany za dobrą cenę. Wymieniłeś też graczy co nawet min nie zagrali.
https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/alletransfers/verein/131
Popatrz sobie jak to wyglądało w przekroju lat

konto usunięte

0

@Bagsik88 dla mnie dobry transfer który się sprawdza przez cały sezon, i faktycznie, Jasper to udany transfer, ale wague, czy todibo to jest niewiadoma, ahh, i ten slawetny Mina, także niewypał, nadal wychodzi na duży minus dla zarządu 

0

@Chwytliwy sprawdź wcześniejszeje  transfery.

konto usunięte

0

@Bagsik88 ale to nadal wygląda źle, no ludzie, od 15 /16 dokonujemy w większości złych wyborów, co do minut, hmmm, czyli nie mam prawa takiego miny, Malcoma czy Denisa uznać za duży niewypał? 

0

@BigShaq Boże napisałem Langlet.. oczywiście, że Lenglet

1

@Chwytliwy A czy ja tak napisałem? Według mnie są porażki transferowe bo chcieli polsrodkami załatwić sprawę, ale nie wypaliło....tylko nie trafione transfery były od lat

konto usunięte

0

@Bagsik88 No tak, o to mi chodzi, nietrafione transfery były od lat, więc ja je wymieniłem, zarząd jest głównym winowajcą całej zaistniałej sytuacji niestety

0

@Chwytliwy od lat czyli i przed tym zarządem 

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?