La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

5

Takich oto mamy wyborców w Polsce. Powiedzieć, że to dramat to jak nic nie powiedzieć. 

konto usunięte

3

@damianex10 moje oczy i uszy :/

5

@damianex10 
"Nie podoba mi się ten no zbyt nowoczesność niektórych partii mi się nie podoba"
lol, to widać jak Polska wygląda...

konto usunięte

0

@damianex10 myślisz, że jakikolwiek kraj na świecie ma lepszych i bardziej świadomych wyborców? :|

konto usunięte

3

@macio_944 Podatki zostały dobrze spozytkowane xDDDD

konto usunięte

0

@kerouac Myślę że tak.

konto usunięte

0

@TheNekro94 a ja wiem, że nie. Przypomnę tylko, że Nixona lud Ameryki nie wybrał, bo ten wystąpił w telewizyjnej debacie będąc chorym i pocac sie zanadto. Kennedy zostal wybrany, a wiekszosc kobiet glosowala na niego, bo byl przystojny. W Anglii wybrano Brexit, choć nikt nie jest w stanie ocenić jego skutków i zalet. Moglbym tak wymieniac bez konca. 

konto usunięte

0

@kerouac Twoje przykłady nie podważają stwierdzenia, że są kraje, które mają bardziej świadomych wyborców. 

konto usunięte

0

@TheNekro94 to, że jakieś są jest mozliwe, przecież nie mamy podstaw by wnioskować,ze tak nie jest. Rownie dobrze moge rzucić tekst: są ludzie, którzy lubią bardziej mielone ode mnie. Nikt tego nie zakwestionuje, bo nie ma mozliwosci pomiaru i porownania zmiennych. Wymienilem ci sztandarowe przyklady oglupiania wyborców i trendow decydujacych o glupich, bądź sterowanych wyborach. 

konto usunięte

2

@kerouac No to już bardziej ;) Ale ogólnie uważam, że kraje w których ludzie są lepiej wykształceni (mają lepszy system edukacji oraz lepsze możliwości do zdobywania odpowiedniej wiedzy) mają bardziej świadomych wyborców. Tacy ludzie po prostu nie dadzą się tak łatwo ogłupić.

konto usunięte

0

@TheNekro94 no tak, myślę że Polska ma bardziej swiadomych wyborcow niz taka Etiopia, bo to zalezy od dostepu do wiedzy. Aczkolwiek sa wyjatki: teoretycznie bardziej swiadome powinny byc USA i Anglia, a po ostatnich wyborach i wypowiedziach exit pol szczerze wątpię, że tak jest. Myślę, że Szwajcaria i Dania maja bardzo swiadomych wyborców. 

konto usunięte

3

@kerouac Ogólnie Szwajcaria i Kraje Skandynawskie (w szczególności Dania i Norwegia) są na bardzo wysokim poziomie pod każdym względem (społecznym, ekonomicznym, gospodarczym...)

konto usunięte

0

@Socjopata 1:41 widze że ze swoja swinka glosowaliscie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?