La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 950 Culés

0

Najgorsze jest to, że jak zostanie Valverde mamy stuprocentową pewność, że gra w LM się nie poprawi. Piłkarze będą mieli w głowie Romę i Liverpool. Mobilizacja będzie na takim samym poziomie, czyli na zerowym. W pucharze króla będziemy mieli kłopoty, bo nie będzie już dwumeczy i będziemy grać tylko jeden mecz na wyjeździe. A wiadomo jak gramy na obcym terenie. Do tego mocniejszy Real niż rok temu, który będzie z nami rywalizował o pierwsze miejsce w lidze. I teraz najgorsza wiadomość: Valverde zostanie = Rakitic i Busquets w pierwszym składzie. Tutaj chyba nie trzeba tłumaczyć, dlaczego to będzie katastrofa. Nie zdziwię się, jak nic nie wygramy w następnym sezonie
Edit: Już widzę tę ogromną presję ze strony kibiców. Wygramy 5 meczów pod rząd w La lidze i potem przegramy 1, od razu zacznie się wywalanie itp

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?