La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

konto usunięte

0

Jakos nie widzi mi sie ten Lacazette. Jest okay, ale imo nie pasuje do nas. Troche zbyt wolny, jakis taki nijaki :D
@Socjopata ,a co ty o nim uważasz? W końcu z twojego klubu. 

konto usunięte

1

@kerouac Fajny chłopak z niego, kulturalny  

konto usunięte

0

@Socjopata kulturalny? a jak czesto chodzi do teatru aha? 

2

@kerouac akurat Laca pasuje do nas idealnie, nie jest to typowy lis pola karnego jak Paco czy Piątek.

konto usunięte

0

@Coutinho007 to, że nie jest to wiem, ale to nie oznacza, ze z miejsca do nas pasuje. Niezbyt dobrze gra silowo, a u nas Suarez musi bic sie o swoje przez caly mecz. 

1

@kerouac Ale po co Lacazette, Valdek już kupił zamiennika Suareza.

3

@kerouac Akurat ciężko znaleźć takiego gościa na 9 jak Suarez. Typowy lis pola karnego nie pasuje do nas a taki Laca dobry technicznie, cofnie się pograc piłką, zagra na ściankę, asystę da, jest dobry technicznie. Griezmann też nie przepycha się generalnie na 9 i nią nawet nie jest a większość go chce.

0

@jaras121 Oo tak Stuani i Rodrigo to bardzo ciekawe kandydatury Ale i tak nic nie pobije Princa :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?