- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1369 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
draxidox
12
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1369 Culés
0
Pewnie nikt tego nie przeczyta ale się wypowiem o dzisiejszym finale. Kibicem Barcelony jestem od kiedy pamietam a Liverpool był zawsze na drugim miejscu. Biedny Liverpool nie radził sobie przez ostatnie ok. 14 lat za dobrze, więc trzymało się za niego kciuki żeby w końcu coś wygrali. Klopp zbudował świetną ekipe która zrobiła niesamowity postęp finał ligi europy, rok temu ligi mistrzów, świetny sezon w premier league. Rok temu chyba wszyscy na tej stronie trzymali kciuki za w finale Liverpool. W tegorocznym półfinale Barcelona dała dupy, to trzeba powiedzieć, prawie cała drużyna z sztabem nie tylko Valverde jak niektórzy tu myślą. Jakby Barcelona przegrała po walce w dwumeczu to z całą pewnością bym porażkę przyjął spokojnie ale jak odpadli w taki sposób to coś we mnie pękło. Przez jakiś czas chciałem żeby Liverpool przegrał finał dlatego że nasi dali tak bardzo ciała a oni się tak dobrze zaprezentowali. Głupie ale taka prawda. Jeszcze ta złota piłka.... (uważam że ta nagroda jest bezsensowna) Lecz jak Liverpool wygra to pewnie zgarnie ją VVD. Messiego uważam za najlepszego w historii i najlepsze co mogło trafić Barcelone, nie Guardiola nie Cruyff nie Xavi czy Iniesta lecz Messi. Trwa w Barcelonie mimo że ten klub jest źle prowadzony przez tyle czasu. Jak jest źle to Messi niesie ten klub na swoich barkach. Dlatego chcę żeby wygrał złota piłkę, chcę zeby został zapamietany przez tych wszystkich durnych ludzi którzy patrzą na zlote pilki na gole i myślą że Messi nie jest tym kim jest. Dlatego chciałem żeby Liverpool przegrał jednak z czasem się opamietalem lecz chyba po dzisiejszym finale będę zadowolony z kazdego rezultatu. (Chyba ze VVD strzeli 5 goli z przewrotki z własnej polowy to już nie xD) Dopiero po tylu latach zorientowałem się że nie można kibicować drużynom które grają na tym samym poziomie.