- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 957 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 957 Culés
0
Żeby nie było, sam jestem zwolennikiem zwolnienia w kulturalny sposób Valverde, ale tak naprawdę w Lidze Mistrzów, to on popełnia dokładnie to samo co Guardiola z City. Mając potencjał, piłkarzy i na dodatek super grając ( w przeciwieństwie do nas), Guardiola wylatuje z Ligi Mistrzów z Monaco (po wygranej w pierwszym meczu 5:3 przegrywa 3:1) i Totkami (gdzie na boisku City delikatnie mówiąc gniecie Totki, ale to Totki wychodzą z tego cało). Tam sytuacja jest jeszcze dziwniejsza niż u nas, bo City gra bardzo ładną piłkę, u nas Erni gra raczej efektywnie, ale niestety drużyna gra długie części meczu football brzydki dla oka. Guardioli z City raczej nikt nie chce zwolnić, tam bardziej się martwią o to, jak go zatrzymać. U nas Valverde wywozi się dosłownie na taczkach, obrzucając go gównem i wyzywając. Też mnie wkurza, że rok po roku "zesrał się na metr przed kiblem" i zmarnował kolejne dwa lata drużyny uzbrojonej Leo Messim, ale taki jest football, piłkarze też nie byli bez winy, bo nie znaleźli na rewanż z Liverpoolem i Romą odpowiedniej motywacji. Bramką symbolem była 4 strzelona po rzucie rożnym. Powiem więcej, nawet Leo nie jest bez winy, bo w drugim meczu z Liverpoolem nie zrobił nic, żeby wskrzesić drużynę, był leniwy w pressingu, czekał i czekał i czekał jak Błaszczykowski z Japonią... Reasumując, trochę wstrzymałbym bluzganie i szczekanie na Valverde. City chce budować drużynę na pomyśle Guardioli, ale nie wiem czy chciałbym, żeby długofalowo Barcelona była budowana na pomysłach Valverde. Myślę, że to jest czas, żeby podać mu rękę i pokojowo, kulturalnie podziękować za pracę i życzyć szczęścia na przyszłość.