La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1175 Culés

2

Liverpool obecnie najlepszy zespol w Europie. Kloop stworzyl mega team.
Ma indywidalnosci, ma graczy na wysokim poziomie , ktorzy robia roznice i maja przecietnych graczy , ktorzy wywiazuja sie z zadan im wyznaczonych. Zespol kompletny z trenerem , ktory ma na to wszystko pomysl. Dzis tyle placzu ze slaby mecz, ze nie zasluzyli zeby byc w finale.
Final rzadzi sie swoimi prawami. Masz go wygrac, niewazne jak bo nikt nie pamieta o drugim miejscu. Licza sie tylko zwyciescy. I w tym roku wygral zespol ,ktory w przekroju calej edycji najbardziej na to zasluzyl

1

@marcinnikt Wiesz można gdybać, ale gdyby w tym finale było City z Pepem na ławce naprzeciw Liverpoolu Kloppa to według mnie Pep by tego finału nie wypuścił. Można się zastanawiać która ekipa jest teraz mocniejsza, ale Pep to najlepszy trener na świecie, Kloppowi brakuje do niego najmniej ale nikt nie jest lepszy od Guardiolii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?