La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

0

Bez szczęścia nie da się wygrać Ligi Mistrzów, Real kilka razy, teraz Liverpool, nie mówie że nie zasłużyli, ale mieli mnóstwo szczęścia. Nam w rewanżu go zabrakło zdecydowanie, oczywiście były innej powody porażki, ale to jest pech że Alba który gra taki sezon robi TAKIE błędy itd., szczęściu też trzeba pomóc, jednak każda kolejna LM udowadnia, że jest w tej piłce na najwyższym poziomie duża losowość

konto usunięte

4

@Kacper1432 ja nie uważam że zabrakło nam szczęścia poprostu byliśmy chujowi

0

@Ostry00 No byliśmy, ale mieliśmy szanse na bramki i gdyby szczęście nam dopisało, nawet z taką grą mogliśmy grać w finale. Poza tym tak jak piszę- akurat na najważniejszy mecz piłkarze grają indywidualnie najgorsze zawody

1

@Kacper1432
Barcy w rewanżu z Liverpooolem zabrakło jaj, a nie szczęścia...

0

@AmigoBlancos Ludzie xd, nie usprawiedliwiam porażki brakiem szczęścia. Ale piłka nożna w ostatnich latach pokazywała że można grać słabo, ale wygrywać, jeśli szczęście sprzyja, (Real w tamtym sezonie- dwumecz z Bayernem...)
Zgadzam się ze Barcy zabrako jaj etc.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?