La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 931 Culés

9

Valverde-Torreira-Bentancur

Całkiem niezły środek pola ma Urugwaj. Do tego Cavani-Suarez w ataku, Gimenez-Godin na środku obrony. Po Brazylii chyba najpoważniejsi kandydaci do zwycięstwa w Copa America.

18

@BigShaq Valverde-Bartek-Segura


Całkiem nieźle w tej Barcelonie :D

0

@BigShaq Torreira po dobrym wejściu w ligę w końcówce sezonu nieco spadł z formą, co?

3

@BigShaq Na ławce z napastników jeszcze Maxi Gomez i Stuani. Mają kim strzelać.

3

@SeeleyBooth widziałem kilka meczów, głównie w LE. Wyglądał tak trochę jakby spuchł. Nie dziwię się, bo jednak cały sezon w PL i europejskich pucharach to inna sprawa niż sezon w Sampie. A sam Arsenal raczej miał delikatną tendencje zniżkową. Najlepsze w tym środku pola Urugwaju jest to, że jest to środek pola na lata. Reprezentacyjnie można pozazdrościć mimo, że nie jest to Xavi& Busi& Iniesta. Szkoda, że w Polsce nie mamy takiego komfortu na tej pozycji, ale Żurkowski, Zieliński i Linetty też są okej chłopaki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?