- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1919 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
26
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1919 Culés
0
Ndombele bardzo dobre 65 minut we wczorajszym meczu towarzyskim Francja-Boliwia (zmieniony przez Matuidiego). Pokazał chyba nawet więcej niż w Lyonie. Kocur, dawać go do Barcelony!
0
@Kajtek77 ok, daje go.
0
@Katalończyk 99 Czekam, czekam.
3
@Kajtek77 Nie ma dla niego miejsca.
Skonczcie z tym przeladowywaniem kadry, a potem chcecie by gracze z Barcy B grali
3
@MarioVeB! Akurat dla niego zrobiłbym miejsce.
0
@MarioVeB! Rakitic out i jest miejsce.
0
@Kajtek77 Rakiticia już teraz trzeba sprzedać, niezależnie czy jeszcze kogoś kupimy. Mamy za duży ścisk w pomocy.
1
@Veb1233 Trzeba po prostu mądrze rozdzielać te minuty pomiędzy pomocników, a nie jak teraz, święta tróhca grała, gra i grać będzie.
0
@Kajtek77 Ale ciężko będzie rozdzielić minuty między Busim, Ivanem, Vidalem, Frenkim, Arthurem, Aleña, a jeszcze jest np
Puig. Bez sprzedaży któregoś z trójki Vidal, Busi, Rakitic będzie bardzo ciężko.
1
@MarioVeB! No bo kolega chce zestawienia POTĘŻNEGO Ivana Rakitica
0
@Chwytliwy Rakieta niech zostanie. Jeżeli de Jong faktycznie już teraz jest takim kozakiem to nie sądzę aby Chorwat utrzymał miejsce w 11-stce. Ale taki zawodnik jest nam potrzebny. Nie możemy zakładać że w kolejnym sezonie Arthur przestanie mieć problemy z mięśniami. W dodatku to Rakitic najlepiej zastępuje Busiego. Liczę też na Puiga - oby pokazał się w presezonie i został włączony do pierwszej drużyny. Za to ograniczyłbym zadania Vidala - przykro mi ale powinien pogodzić się z rolą jaką pełnił Paulinho. Jego waleczność jest bardzo przydatna ale metody siłowe to nie nasza droga.
0
@Chwytliwy Ty za to byś wszystkich sprzedawał jak to masz w zwyczaju.
Dobrze, że tacy jak nie decydują kto gra w Barcelonie. Piłkarze to nie zabawki