- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1690 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1690 Culés
7
-Barça are very clear that they will not go crazy to sign De Ligt and if they fail to sign him, the club will bet on Gerard Piqué, Clément Lenglet, Samuel Umtiti and Jean-Clair Todibo for next season.
-The club will not sign another centre-back.
[Mundo Deportivo]
i oby tak się stało trzymam kciuki za Todibo :)
14
@MarioVeB! Mario z całym szacunkiem, ale zaczynam podejrzewać, że jesteś tu trollem z fioletowej, który pisze na przekór żeby wzbudzić sensację. Nawet popsuty zegarek 2 razy na dobre pokazuje dobrą godzine, a tutaj generalnie ręce opadają. Cieszyć się, ze nie pozyskamy najbardziej utalentowanego i rozchwytywanego młodego obrońce w Europie? Serio?
3
@masq masz problem ,ze ktoś woli Todibo niż przepłacać za primadonne z Nl ?
Idealny układ Todibo nabiera doswiadczenia przy Pique ,a z drugiej strony Umtiit -Lenglet.
układ który wszystkich zadowli .
2
@MarioVeB! mnie nie - my potrzebujemy bardziej charakteru de Ligta niż jego umiejętności.
2
@Odesseiron Pique gra nierówno i za rok/dwa zapewne odejdzie do Chin/USA/Japonii. Wtedy zostajemy z Lengletem, Umtitim, który od roku nie gra i Todibo, który popełnia błędy nawet w młodzieżówce.
3
@Odesseiron Wiadomo de Ligt to byłby kapitalny transfer (choć bardzo kosztowny), ale nigdy nie wiadomo czy Todibo nie będzie lepszy? Poza tym i tak transfer Holendra nic nie zmienni w naszej grze.
3
@masq Ja też uważam, że pozycję stopera mamy wyśmienicie obsadzoną. Są inne priorytety w tej chwili.
0
@Kamiloza91 nie zapowiada się żeby był lepszy.. Są w tym samym wieku, a popatrzmy na ich grę, na charyzme Holendra... Dla mnie tu wgl nie ma porównania
1
@masq Ktoś ostatnio dobrze napisał, ze de Ligt to tak jak fajna promocja na ciastka w markecie. Ale najpierw do cholery kupmy chleb, masło i coś do tego. A jak starczy na te ciastka to można pomyśleć.
1
@Odesseiron To prawda, ale chodzi o to, ze do wyjęcia jest chłopak na 15 lat gry. Ani Puyol ani Pique nie prezentowali takiego poziomu w wieku 19 lat.
2
@masq I co z tego? Cały czas chcesz ciastka nie mając z czego zrobić śniadania, obiadu i kolacji. Poza tym przy Mino Raioli to nie byłbym taki pewny tych 15 lat gry. Bo z tych 15 lat może zrobić się trzy. Już nie wspomnę jakie kwasy by były, gdyby de Ligt na ławce musiał trochę posiedzieć.
0
@reliawan Ja oczywiście go chcę i to bardzo. Jak zostaniemy z Lenglet, Umtiti (kolano) i Todibo może być nie ciekawie.
0
@MarioVeB! A para Umtiti-Lenglet?