- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1486 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
30 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1486 Culés
2
To było wiadome że od zwycięstwa Liverpoolu w finale zacznie się nagonka na złotą piłkę dla Van Dijka, a to jeżeli by mu ją przyznano to byłby to kolejny absurd tego plebiscytu. Od teraz do końca roku będzie gloryfikowanie Holendra i umniejszanie Messiemu jak to było w poprzednim roku z Modriciem i wcześniej z CR7. Fajnie że sam Virgil powiedział że najbardziej zasłużył Leo, a nie wywyższa się i gada głupoty takie jak Ronaldo że bóg wie kim jest i wgl. Messi po raz kolejny był bezkonkurencyjny i najlepszy na świecie, do puki będzie grał tak to będzie wyglądało, bo jeżeli miałby wygrywać najlepszy piłkarz to Leo miałby z 8 takich piłek, ale w tych czasach wygrywa najpopularniejszy, lub najbardziej wypromowany przez media. Messi jest najlepszy czy się to komuś podoba czy nie, dużo ludzi którzy nie lubią Barcy wie to ale przez nienawiść stara się zakłamać rzeczywistość. Oby La Pulga zdobył tą złota piłkę, wtedy ten rok nie okaże się aż taki zły.
3
@ricardo0705
Śmiesznie byłoby jakby to CR7 był na miejscu Messiego w tym momencie. Siostra CR7 by wypruwała sobie żyły by wszędzie ogłaszać, że Cristiano zasłużył. Każdy z zespołu byłby wezwany, by w każdym wywiadzie to podkreślać jak bardzo CR7 zasłużył. Sam Ronaldo zapewne by to ogłaszał, że to ON zasługuje. Byłoby to dość zabawne :)
0
@macio_944
Dokładnie, a Messi taki nie jest i ma to gdzieś, tak samo jego ludzie, lub bliscy nigdy by nie powiedzieli że Leo powinien, lub ma obowiązek zdobyć tą nagrodę. Niestety takie mamy już czasy gdzie liczą się media społecznościowe, a mało kto ogląda tak na prawdę dokładnie piłkę nożną.
1
@ricardo0705 Świetnie znasz Messiego i jego otoczenie, to Twój ojciec?
0
@Cariones
Oglądam go od początku kariery, prawie cały czas. Widzę co roku, co się dzieje w trakcie przyznawania ZP i rzadko zdarza się aby ktoś z otoczenia Leo prawie nawoływał przyznania mu tej nagrody tak jak to jest w przypadku Ronaldo.
0
@ricardo0705 w roku 2011 najwazniejsza i najbardziej „obiektywna” nagroda byl ZP. Od dobrych kilku lat nie slychac jednak zeby to mialo znaczenie kiedy Messi zdobywa 3 taka nagrode z rzedu a do tego drugi raz z rzedu wygrywa klasyfikacje najlepszego asystenta ligi.
1
@ricardo0705 masz racje, wystarczy spojrzeć na statystyki (strzelone gole, asysty, kluczowe zagrania, wykreowane akcje, dryblingi, itp.) plus złoty but, król strzelców LM, król strzelców LaLigi, a nawet najwięcej razy zdobyte Player of the week (LM).