La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1217 Culés

1

"Wczoraj Apple zaprezentowało najnowszy model Mac Pro wyceniony na 5999 dolarów, z kolei 32-calowy monitor to wydatek rzędu 4999 dolarów. Wersja Pro monitora to koszt 5999. Najciekawsze jednak, że do kompletu brakuje jeszcze podstawki pod monitor o wdzięcznej nazwie Pro Stand, za którą Apple życzy sobie 999 dolarów. Wystąpienie wywołało w sieci dyskusję, w której nawet fani produktów z jabłkiem przyznają, że jest to przesada."

Podstawka za 4000 zł gdzie możesz w sumie tylko obracać i pochylać monitor. Czegoś równie absurdalnego dawno nie widziałem i słyszałem. Nawet w USA uznają to za drogie.

konto usunięte

0

@macio_944 Może podstawka wykonana jest z vibranium, stąd ta cena :)

8

@macio_944 nigdy nie kupiłem nic apple i nie zamierzam. Może jakościowo sprzęt mają dobry (choć bym dyskutował) ale swoich klientów mają najwyraźniej za idiotów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?