La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 932 Culés

konto usunięte

3

Tak bardzo mi w Barcelonie nie pasuje ta prawa obrona i uważam że to nasz największy problem na ten moment. Teraz czytam że ma odejść Semedo więc zostaniemy z Roberto i Wague. Naprawdę to dalej dobrze nie wygląda bo chociaż wierzę w młodego to jednak strasznie trudno wejść w grę Barcelony od razu na taki poziom.

2

@Janiama Taki Kimmich pasowałby idealnie.

konto usunięte

1

@Janiama Semedo to nie był i nie jest poziom Barcelony, moim zdaniem bardzo dobrze jeśli uda się go sprzedać. Marzeniem byłby Arnold z LFC ale raczej nie do wyjęcia

konto usunięte

0

@BykFCB Też uważam że Semedo nie zrobił postępu jakiego oczekiwaliśmy ale klub szuka zastępcy dla Alby a prawa strona znowu może być bez asyst.

konto usunięte

1

@Janiama Ja naprawdę wierzę w Wague. A jakby z nim nie wyszło to przecież nie będzie koniec świata. Roberto da radę. Bardziej bym szukał wzmocnień na skrzydło czy na szpicę.

konto usunięte

1

@messix7 Pisałem jak przychodził że najbardziej cieszę się z tego transferu w stosunku do innych wtedy przeprowadzonych. Wolałbym Wague i jakiegoś top prawego obrońce a Semedo sprzedać i ewentualnie Roberto do środka pola albo do widzenia.

konto usunięte

0

@Janiama Wiadomo, że Roberto też nie jest pewny, ale daje dużo więcej w ofensywie i jednak te parę asyst dał. Dlatego pisałem i Arnoldzie który jest świetny w ofensywie.
A co do zastępcy Alby ja widziałbym naszego byłego piłkarza Grimaldo. Tylko czy zgodziłby się na ławkę?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?