La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1768 Culés

konto usunięte

20

Kiedy od lat wspierasz ruchy antyszczepionkowe i zaczynasz widzieć efekty.

https://pbs.twimg.com/media/D8RlievW4AA5IJ2.jpg:large

2

@Odesseiron
Lepsza odra niż autyzm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte

3

@Odesseiron Pamiętam jak paru debili tutaj pisało, że wolą nie szczepić dzieci i mnie jechali xD A szczególnie taki rudy na avatarze xD
Teraz wracają nowe choroby z dawnych lat typu krztusiec xD

konto usunięte

4

@sidzej Grubo

@Socjopata szkoda tylko tych dzieci, które przecież same decydować nie mogą.

konto usunięte

3

@Odesseiron a te dzbany same są zaszczepione. Ebać logikę.

0

@Odesseiron Najgorzej, że to też nie, tylko im zaszkodzi, a całemu społeczeństwu.

0

@Odesseiron sam szczepię swoje dziwcko ale to co wy tutaj wypisuje ie to głębokie średniowiecze. 1 to że się zaszczepisz na ksztusiec nie znaczy że go nie zlapiesz.... Lekarze wtedy wciskając kit że gdyby nie szczepienie to by gorzej dIecko chorobę przeszło... 2 szczepionki są aktywne przez ok 10 lat więc nawet jak byłeś szczepiony za dIeciaka to teraz nic ci to nie da....nie mówię żeby nie szczepić... Chodzi o to żeby rodzic był świadomy co może się wydarzyć gdy dziecko zaszczepisz a co jeśli tego nie zrobisz... Tak jak kolega wcześniej napisał czasami lepiej zachorować na Odrę niż na autyzm...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?