- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1236 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
13
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1236 Culés
19
Nie rozumiem podniety transferami Realu. Az się ciśnie słowo ból d...
Jesteśmy kibicami Barcelony i to, że Real musi sie wzmacniać, aby konkurować z nami to chyba pokazuje wielkość Azulgrany. Barcelona co najwyżej potrzebuje ewolucyjnych kilku zmian (2-3) a Real rewolucyjnych. U nas zarząd zareagował na odejście Neymara zakupem dwóch praktycznie największych gwiazd swoich lig, Real po odejściu Ronaldo nie wypełnił tej luki (od kilku lat nie kupili nikogo topowego). Po dwóch latach można te transfery oceniać różnie, dawać nadzieję że Dembele wreszcie przestanie łapać kontuzje a Coutinho złapie formę z poprzedniego sezonu. Zarówno Barcelona jak i Real ma starzejących się zawodników. Ramos, Modrić, Benzema, Marcelo – do tego pozbywają się Navasa i zostają ze średnim bramkarzem plus synalek trenera. Casemiro bez formy, Kroos hamulcowy a dla Modricia to ostatni lub przedostatni sezon w Madrycie, zostaje Isco który musiałby się reaktywować. My już mamy de Jonga, Arthura, Puiga, Alenię. Pozycja stopera u nas też wygląda dużo lepiej, nawet bez de Ligta i z Militao w Realu – mamy Pique, Lenglet, Umtiti, Todibo a oni Ramosa, Varane i Odrizole. Dla mnie osobiście Zidane to nie jest jakiś super trener, który potrafi robić mega cuda, do tego dochodzi var, który wskazał ile był ciągnięty Real za uszy przez wszystkie lata. Militao, Mendy, Jović, Hazard (może Eriksen) – wzmocnienia, który obecnie co najwyżej zmniejszają dystans potencjału obu drużyn. Gdyby sprowadzili łącznie jeszcze Mbappe i de Ligta to może bym się coś zmartwił, chociaż.... nie chyba nie. Barca to Barca.
Bardziej martwi mnie, iż Barca traci swój styl, niż transfery Królewskich, mam na nie po prostu wywalone.
2
@pax Real zawsze robił wielkie transfery, zazwyczaj większe niż Barca, mnie to nie rusza bo jestem do tego przyzwyczajony... Po za tym uważam ze silny Real to silna Barcelona, to się później odbija w rozgrywkach europejskich, dlatego Liverpool zagrał dwa razy w finale i dlatego Bayern czy PSG nie zagrał, konkurencja w lidze jest potrzebna.
0
@pax dokładnie dodajmy iż sprawdzonym graczem jest tylko Hazard. Jovic Mendy Militao to wciąż zagadki szczególnie Jovic