La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

konto usunięte

14

Podczas ostatniego meczu finału pomiędzy Raptors i Warriors doszło do sytuacji, która nie powinna mieć miejsca. Kyle Lowry, który rzucił się w trybuny by uratować piłkę został odepchnięty przez jednego z kibiców. Jak się okazało był to jeden z inwestorów GSW. Został ukarany przez NBA grzywną w wysokości pół miliona dolarów oraz rocznym zakazem na wszystkie mecze NBA. Władze Warriors wydały oświadczenie, w którym przeprosiły Toronto i Lowry'ego. Zamieszczam link do całej sytuacji.


Komentarz usunięty

konto usunięte

2

@student97r i po obejrzeniu filmiku on tak naprawdę Lowry’emu nic nie zrobil, to pociągnął za koszulkę i tyle lol

konto usunięte

16

@nitey Bardzo dobra kara. Inwestor drużyny chyba ma większe pojęcie o tym jak powinno się zachowywać i co się może wydarzyć w pierwszych rzędach przy parkiecie. Zawodnik powinien być na boisku nietykalny, bo jak pisał LeBron James, jak mówili komentatorzy, gdyby Lowry odpowiedział kontaktem, to od razu mógłby wybuchnąć konflikt wśród kibiców, a media by pewnie piekło zrobiły i obwiniały koszykarza, że go zaatakował.

0

@student97r @nitey Niestety, ale to są bardzo niebezpieczne sytuacje i dobrze, że Liga nakłada duże kary. Idziesz na mecz aby obejrzeć wielkie widowisko finał NBA często z całymi rodzinami i tak jak wspomniał @student97r na boisku zawodnik jest nabuzowany i jedno takie zachowanie może doprowadzić do większego konfliktu jak ten z udziałem Metta World Peace:

konto usunięte

0

@fart Dzisiaj aż ciężko sobie wyobrazić takie sceny. Wtedy z tego co czytałem zastosowano nieziemsko wysokie kary, bo około 10 milionów dolarów łącznie dla zawodników, a np. Metta World Peace został zawieszony na cały sezon. Ciekawe jakie kary padłyby dzisiaj.

0

@student97r Ja sobie czegoś takiego nie wyobrażam jesteś z rodziną i jeden idiota z drugim odstawiają taką szopkę. Barkley kiedyś powiedział: "Musisz być ostrożny, bo przecież nie możesz zaatakować fana. On może Cię po prostu pozwać. Nie masz nic do zyskania w takiej sytuacji. Możesz tylko stracić na tym dużo kasy – to jasne i oczywiste. Przede wszystkim większość fanów jest niesamowita. Jest jednak określona grupa kibiców, która jest szalona i po prostu musisz przejść obok tego obojętnie."

konto usunięte

0

@fart Dlatego w mojej opinii kara jak najbardziej zasłużona. Liga powinna takie zachowania szybko gasić, żeby nie stało się to normą. Również bardzo ładne zachowanie władz GSW.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?