La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

konto usunięte

3

− Przede wszystkim w Barcelonie uczestniczę w konstruowaniu gry bardziej z przodu. W reprezentacji mam więcej wolności, by cofnąć się i móc budować grę stamtąd. Uważam, że to największa różnica. Tite dał mi więcej wolności w szukaniu piłki z tyłu – powiedział były zawodnik Grêmio, który w spotkaniu z Katarem zagrał u boku Casemiro (piwot) i Philippe Coutinho (lewy pomocnik)."

Poniżej hur dur ,a było do przewidzenia, że wystarczy wyciagnąc zdanie z kontektu i juz hejt się zaczął

konto usunięte

1

@MarioVeB! XXI wiek, im głośniejszy tytuł, tym więcej komentarzy i wyświetleń :)

19

@MarioVeB! No wszystko się zgadza. U nas jest przesunięcie jakby o jedną pozycję do tyłu. Defensywny pomocnik Rakitić gra jako środkowy, środkowy Arthur jako ofensywny, a ofensywny Coutinho na skrzydle. Arthur to głęboki rozgrywający, pozycja na której gra w Barcelonie nie jest do końca jego nominalną pozycją.

konto usunięte

0

Jakie przesuniecie do tyłu o czym ty gadasz?

8

@MarioVeB! W tej chwili sam wywołujesz gównoburze na La Rambli.

konto usunięte

0

@daniel32778
Czym dokładnym kontekstem wypowiedzi bez wyrwania zdania?

konto usunięte

3

@Bartek22 Przestańcie przywiązywać piłkarzy w obecnych czasach do pozycji. Rozumiem że grałby Cou jako prawy obrońca czy też Arthur jako skrzydłowy. Piłka stała się tak dynamiczna że nie ma czegoś takiego w środku pola jak przypisana pozycja. Jesteś dobry to radzisz sobie wyżej czy też niżej jesteś przeciętny to sobie nigdzie nie poradzisz. Reprezentacja a klub to całkiem inny zespół. W tym pierwszym trener może powoływac piłkarzy z różną charakterystyką a w tym drugim grasz tymi piłkarzami których masz do dyspozycji. Po za tym uważam że na przykład Barcelona jest mocniejsza od większości reprezentacji na świecie i niestety trudniej się w niej gra zwłaszcza że rywale też są mocni.

7

@Janiama Zupełnie się nie zgadzam. Teraz stwierdzasz, że pomocnicy w obecnych czasach nie mają swojej charakterystyki. Albo nie powinni mieć. Skoro tak, to zostawmy tylko Vidala i Arthura. Reszta nie potrafi grać dobrze poza swoją strefą komfortu, zwłaszcza Busquets.

konto usunięte

2

@Bartek22 Arthur gdzie gra dobrze? W Barcelonie czy w Brazylii? Piłkarz środka pola bez asyst i bramek to może grać w Levante ale na dłuższą metę nie w tych drużynach. No chyba że jest się Iniestą. Co to jest gra komfortu? Powiedzenia komentatorów sportowych czy też dziennikarzy i szukanie na siłe alibi dla piłkarzy. Zauważyłem że piłkarze to stali się takimi świętymi krowami a tylko trenerzy są do dupy. Ach szkoda pisać

konto usunięte

1

@Janiama Nie wiem, jak ja oglądam tą Barcelonę to mam wrażenie że każdy do bólu jest przyspawany do swej pozycji, kompletnie nie widze wolności, w tym Arthura zarówno w wejściu w atak, albo w podaniach, choć te drugie to jego wina

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?