La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1388 Culés

0

[Kosa spalinowa/podkaszarka RQ 580 + 3x olej 5.2 kM DEMON] ma ktoś taki sprzęt na stanie i mógłby powiedzieć coś więcej ? :D

1

@IronSanHybrid Mam co trzeba wiedzieć?

0

@Vhaeraun Jak się sprawuje (w sensie czy radzi sobie z wysoką trawą) ? Jakieś awarie ? Mocno wibruje ? Duże przepały paliwa ?

0

@Vhaeraun Kupowałeś w internecie czy gdzieś w stacjonarce ?

0

@IronSanHybrid Powiedz mi jedno, ile masz do koszenia? :D

0

@IronSanHybrid I proszę tu nie pisać, że ona ma 5,2 KM :D :D

0

@Bamek94 domyślam się, że nie ma 5 km raczej jakieś 2 może 2,5 MOŻE :D Do koszenia niedużo jakieś 250m2.

0

@IronSanHybrid Nie ma 2 koni, ma może z 1,3 KM :D No to do takiego koszenia kupuj śmiało, choć i tak wolałbym najtańszego Stihla zamiast tego świnstwa :D

0

@Bamek94 a co miałeś i było coś nie tak ?

1

@IronSanHybrid Nie miałem tej kosy, ale mam Stihla i wiem, że jak coś kosztuje to ma to jakiś powód :D Stihla możesz katować ile wlezie i tak nie padnie, a takie coś podejrzewam, że przegrzejesz i kupujesz nową :D Ja Stihlem FS 240 czasami koszę 8h bez przerwy i nic złego się nie dzieje. Wiem, że powiesz że cena demona to tam jakieś 400 zl, ten Stihl 2000, ale najtańsze stihle są poniżej 1000. Ale podsumowując, jeśli masz zamiar tą kosą kosić tylko te swoje 250 m2 to kup tego demona i da to radę. Jakbyś miał pytania co do kosiarek/kos to wal na priw, chętnie pomogę :D

0

@Bamek94 Dzięki jakby co to będę pisał :D Ja mam mało koszenia, a ten Demon zbiera niezłe opinie (jak na te cenę). Szkoda mi inwestować więcej na tak mały obszar, a i części do tej kosy podobno tanie. Użyję jej kilka razy w roku więc nie ma co się szarpać na coś droższego.

0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?