La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

2

Z tego co widzę to Valverde przestawia zawodników o jedną pozycje do przodu, żeby (nie wiem) zabezpieczać obrone(?), Arthur który grał w Gremio i w kadrze jak jeden z dwóch ŚPD lub cofniętego rozgrywającego (jak aktualnie Rakitić) u nas gra najwyżej grającego pomocnika, Coutinho który grał albo na 10, cofniętego skrzydłowego lub pomocnika u nas gra typowego lewego skrzydłowego, podobnie ma być z De Jongiem jak już ktoś się wypowiadał.
Ja nie wiem, on ,a jakąś traume, że boji sie ustawiać zawodników "niżej" żeby ci nie popełnili błędu i żebyśmy tylko grali najbezpieczniej jak się da?

1

@Kacper1432 A Lucho przestawil Rakitica z 10 na cofniętego rozgrywającego. :o

4

@Rewolucja123 Rakitić jak na standardy Barcelony to defensywny pomocnik, więc Lucho bardzo dobrze zrobił.

0

@Bartek22 Tylko, że teraz już to nie przejdzie, bo mamy 4 defensywnych pomocników. Vidal jak na defensywnego pomocnika gra wysoko, ale to dalej defensywny pomocnik, bo jego główne atuty to odbiór piłki i zabezpieczanie obrony. Chilijczyk czasami pójdzie do przodu, ale jego najmocniejsze strony to gra obronna. Rakitic powinien odejść. De Jong podstawowy skład, a Vidal powinien rywalizować o miejsce w składzie z Arthurem. Busquets powinien usiąść na ławie.

1

@Bartek22 Nie chce mi się rozwijać zadnych konwersacji nt kto gdzie gral, ale jak sa takie możliwości, ze da rade grac, (ba!) a nawet jak lepiej gra na innej pozycji, to postawić go tam. Arthur w Gremio dobrze gral, jako jeden z dwóch DP lub rozgrywający, wiec Valdek przesunal Rakitica wyżej, gdy gra z Arthurem, jak nie, to Vidal gra najwyżej. Bynajmniej ja takie cos zauwazylem, ale nie przyglądam się uważnie grze poszczególnych graczy, a na pewno nie tak często. Czasem, jak mnie interesuje mecz danego gracza, to obserwuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?