- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1675 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1675 Culés
96
Znalazłem świetny komentarz pod „stanem kadry” na YT xDDD
„Dla nas w Europie prawie wszyscy to trudni rywale.
Chorwacja, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Macedonia, Słowenia - była Jugosławia, wiadomo Bałkany ciężkie wyjazdy, typowi Jugole, mocne charaktery, zahartowani wojną
Anglia, Irlandie, Szkocja, Walia - uuu wyspiarze, twardy fizyczny futbol, faule, ciężko, ciężko...
Hiszpania, Włochy, Portugalia, Grecja - południowcy nam nie leżą, polot, finezja, inny temperament xD
Szwecja, Dania, Norwegia, Islandia - Duński Dynamit, Potop Szwedzki, Skandynawowie :(
Niemcy, Francja - potęgi, Mistrzowie Świata, 99% meczy wpierdol, uchowaj Boże
Rosja, Ukraina, Białoruś - byłe kraje demokracji ludowej, nigdy się z nimi dobrze nie grało, cechuje je duża nieobliczalność xD
Czechy, Słowacja, Rumunia, Bułgaria, Węgry - powracające flashbacki z wpierdoli w przeszłości bliższej lub dalszej
Kazachstan, Armenia, Azerbejdżan, Gruzja - daleko w chuj, ciężko dolecieć, chłopacy zmęczeni po podróży, ciepło, no ciężko no
Austria, Szwajcaria - Niemcy w wersji demo, prawie wszyscy grają w Bundeslidze a wiadomo Bundesliga > kupa > ekstralipa
reszta - poziom się wyrównał, nie ma już słabych drużyn w Europie xD”
(Austria, Szwajcaria - Niemcy w wersji demo) ahahahaha xDDDD
0
@IronSanHybrid W sedno :D
0
@IronSanHybrid Boże jakie to prawdziwe :D
0
@IronSanHybrid Super :D
1
@IronSanHybrid hahahaha, bezbłędne! Dzięki za repost :D
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@IronSanHybrid Nurtowało mnie to od dłuższego czasu. Widać nie tylko mnie.
0
@IronSanHybrid Ogólnie wszystko spoko ale Albania nie była częścią Jugosławii