La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1427 Culés

2

Federer 20 WS
Nadal 18 WS
Djokovic 15 WS

3 najlepszych w historii tenisa

konto usunięte

2

@mekston Dodaj Samprasa bo ten gość był wspaniały a konkurencje miał olbrzymią

konto usunięte

0

@mekston Mimo wszystko nie dalbym Djoko na 3 miejscu w Historii

0

@AboveYou a ja bym dal bo rywalizuje w okresie z Nadalem i Federerem. W 2011 detronizuje Nadala i wlasciwie gdyby nie Djoko to Rafa bylby juz pare szlemow przed Federerem. Jest tez 3 pod wzgledem szlemow w historii (przed Samprasem w najtrudniejszej erze), jest drugi w Turniejach Masters, i sporo innych rekordow.

1

@Janiama mimo wszystko jest dla mnie poza ta trojka. Sampras numer 4 ale jednak cala trojka jest najlepsza w historii a przeciez jeszcze nie skonczyli. Do tego Sampras na kortach RG nie przebrnal nigdy 1/4.

Teraz na Wimbledonie pewnie wygra Federer albo Djokovic. Rafa jak zwykle niedlugo pewnie dozna kontuzji ale jeszcze 1/2 FO moze wygrac.

0

@mekston
Dla mnie i tak zawsze najlepszy będzie Andre :)

0

@pax kazdy moze miec swoje zdanie :) rowniez z uwagi na sympate - natomiast wlasnie liczba argumentow odnosnie wkazywanie calej trojki jak top3 w historii jest zwyczajnie najwieksza i sa wg mnie najmocniejsze za ta 3 (ktora wciaz jeszcze gra)

2

@mekston
Zgadzam się, że to wyraz sympatii. Dla mnie Andre bo on zmienił tenis (trochę jak John M.). NIe chodzi nawet że był pierwszym od wielu wielu lat który zdobył Wielkiego Szlema (nawet Samprasowi się to nie udało), ale właśnie na widowiskowy sposób gry - nie miał gigantycznego serwisu (był niższy niż większość zawodników) ale miał niesamowity forhend i return. Był niesamowicie inteligentnym itechnicznym zawodnikiem. dzisiaj to gladiatorzy, grający siłowo. Jednak on dawał radość z oglądania, kolorowe spodenki, opaska.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?