La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1310 Culés

0

[F1]
Co sądzicie o pozostaniu Vettela w Ferrari, tak na dobrą sprawę w całej F1. Widzicie niemca gdzieś poza Ferrari?

0

@Robert_Kubica Tylko Red Bull. Tam jeździł wręcz znakomicie to raz a 2 częściej zabierałby pkt wielkiej dwójce i F1 było by dużo ciekawsze.

0

@fart Tylko, że kto wtedy by wziął PIerre? Chłopak na pewno talent ma, ale czy ktoś poza Red Bullem dałby mu szanse? Szkoda żeby chłopak po tak naprawdę jednym nie udanym sezonie znalazłby się w jakimś Haasie, czy innym Renault i walczyłby o 4te miejsce a Toro Rosso wątpie że dałoby mu drugą szanse mając dwóch fajnych kierowców. Kolejny minus tego ruchu to według mnie jest to, że Seb wykonałby krok w tył tym powrotem. bądź co bądź Ferrari jest drugom stajnią w tym sezonie f1 a Redbull bez Ricciardo nie jest tak groźny.
Jak dla mnie wielksza szkoda ze Daniel odszedł z Redbulla.. Słyszałem Plotki ze Max miałby szanse w Mercedesie jako 2gi Kierowca, wtedy Daniele jako 1szy kierowca Redbulla razem z kimś kto kogo sufit nie jest na poziomie 6-7 miejsca (Jak wieczny talent Pierre Gasly) i mamy w końcu ciekawą rywalizacje pomiędzy Danielem i Maxem (Max jako 2gi Kierowca Mercedesa i Daniel jako 1szy Redbulla mieliby podobne samochody). Niestety, Daniel popełnił według mnie duży bład odchądząc do Renault za który będzie musiał płacić dopóki Mercedes lub Ferrari Oficjalnie nie będzie musiało szukać kierowcy.
W każdym bądź razie, nie ekscytuje mnie ten sezon za bardzo. Halmilton Mistrzem, Mercedesm wśród konstruktrów i to jest pewne. Jednak Offseason będzie bardzo ciekawe. Potencjalne Losy Vettela, który ma dość ciągłych braków wśród konstrukorów i mechaników Ferrari. Przyszłość Maxa, której jestem mega ciekaw biorąc pod uwagę potencjał tego zawodnika (Przyszły Hamilton według mnie, już postawiłem dom, pora na was..) Jak i tacy zawodnicy jak Hulkenberg, Ricciardo, Kubica.. Szczerze mówiąc nie mogę się doczekać końca sezonu... Forza Ferrari Grazie Ragazzi od Vettela, nic tylko czekać!

konto usunięte

0

@Robert_Kubica Vettel nie wróci do Red Bulla, bo odszedł, ponieważ nie pasował mu samochód pod względem prowadzenia. Mercedes zapewne wymieni Bottasa na Ocona lub Russela. Prawdopodobnie Mick Schumacher od przyszłego sezonu będzie jeździł w Alfa Romeo, a później dołączy do Ferrari za Vettela. Będzie to sezon 2021 więc albo Seb skończy karierę albo dołączy np. do Renault lub McLarena.

0

@Robert_Kubica To prawda Lato będzie ciekawe a może wymiana Max idzie do Ferrari a Seb do Red Bulla. Wszyscy są happy tylko szkoda, że Vettel (tak mi się wydaje) nie podziękuje jako mistrz w barwach Ferrari.

0

@FilippoInzaghi Smutne to, że Vettel podąży śladami Alonso.
Mimo, że nie lubie takiej jednoznacznej dominacji , mam po cichu nadzieję zobaczyć Vettela i Hamiltona w jednej drużynie, obaj widać, że mega pozytywni Ludzie z tym, że Hamilton przypomina mi troche Neymara :P
ale tak potwierdzając twoją wypowiedź. Trochę smutne jest to, że kibice F1 czekają bardziej na Off-Season, gdy do skutki dojdą wszystkie "transfery" kierowców, aniżeli ten sezzon. Według mnie, sezon 2019 to totalna dominacja Mercedesa i pomimo, że sam na codzieni poruszam się dzięki silnikowi mercedesa do pracy, tak mam nadzieję, że Ferrari nawiąże walkę z Hamiltonem i spółkom i w końcu będziemy oglądać równą rywalizacje a nie czekanie na dojazd Hamiltona do mety i walki o maksymalnie (w zaleznosci od dyspozycji Bottasa) 2 miejsce :)

0

@fart Nie ma szans na powrót Seba do Redbulla. Raz, że mają dobrych według mnie kierowców (Pierre ma potencjał, dajcie mu tylko czas) Tak Seb wszystko w Red Bullu wygrał, bardziej widziałbym Maxa w Mercedesie i Daniela w Redbullu, ale niestety Renault go chyba nie puści.
W każdym bądź razie, niezmiernie źle to brzmi, ale powtórzy chyba 10 raz, że off season będzie 100razy ciekawszy niż jakiekolwiek Grand Prix w tym sezonie

konto usunięte

0

@Robert_Kubica Kibicujmy Lewisowi żeby wygrał dwa następne sezony, wtedy spełni swój cel wyrównania rekordu Schumiego i zakończy karierę. Wtedy od 2021 wróci wyrównana rywalizacja ;)

0

@FilippoInzaghi ja tam licze na więcej Grazie Ragazzi i jakąkolwiek walkę Vettela i Charlesa z Mercedesem. w 2021 to ja już 21 wiosen będę miał, chciałbym zobaczyć reprezentanta czerwonych na topie przed moją 20 :P Jednak mało na to się zanosi, zostają tylko nadzieje :D
Ale bardzo miło zobaczyć jakiegoś fana F1 tutaj, mam nadzieję na wspólne konwersacje w przyszłości :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?