La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 902 Culés

5

Niektóre z 63 transferów do La Masii z ostatniego lata:



- Carlos Polo - sezon bez szału. 6 strzelonych goli (w tym jeden w UYL) i dodatkowo 2 asysty. W Juvenilu A więcej grał na początku sezonu, potem głównie rezerwowy.



- Brian Peña - za sobą ma bardzo dobry sezon w Juvenilu B. Strzelił 8 goli, zanotował też sporo asyst. U Artigi przez cały sezon ważny zawodnik. Świetna technika, drybling, balans ciała i mocne uderzenie z dystansu.



- Mika Marmol - Za nim także świetny sezon. W Juvenilu B kluczowy, gdzie grał na lewej obronie. Później zaczął grać w Juvenilu A (w większości jako środkowy obrońca). I imponował spokojem, dobrym wyprowadzeniem piłki. Zagrał w 1/2 UYL, wybrany do najlepszej jedenastki sezonu La Masii.



- Raul Moro - jego gra mogła robić wrażenie. Przyspieszenie, świetny z piłką przy nodze, balans ciała, dobrze radzący sobie w pojedynkach jeden na jeden. 17 bramek w tym sezonie, drugi najlepszy strzelec Juvenilu B.



- Txus Alba - jeden z najbardziej wyróżniających się zawodników Cadete A w tym sezonie. Pomocnik z świetną techniką, kreatywny, dużo widzi. Szybki, zwinny, potrafi też uderzyć z dystansu. Mógł się też podobać w finale MIC, w którym Cadete pokonało Espanyol.



- Angel Alarcon - były skrzydłowy Espanyolu ma za sobą imponujący sezon. 22 strzelone gole, najlepszy strzelec zespołu. Zagra na obu skrzydłach, moim zdaniem lepiej jednak radzi sobie na lewym. Liczę na kolejny tak dobry sezon.



- Biel Vicens - wybrany do najlepszej jedenastki sezonu La Masii. Głównie defensywny pomocnik. Mocny w obronie, z dobrym pierwszym kontaktem z piłką i wizją gry. 16 bramek w tym sezonie, co jest naprawdę dobrym wynikiem.



- Brian Fariñas - trafił do La Masii z Villarrealu i w tych kilku meczach, w których go widziałem prezentował się obiecująco. Przede wszystkim podobał mi się pierwszy kontakt z piłką, którym łatwo gubił przeciwników.


- Adrian Simons – trafił do La Masii z Cornelli. Amerykanin, w żaden sposób nie jest powiązany z Xavim Simonsem. Także wybrany do najlepszej jedenastki sezonu La Masii. Głównie środkowy pomocnik. Świetnie kontrolujący piłkę, nie bojący się dryblować, kreatywny i z dobrym uderzeniem zza pola karnego. Z dobrej strony pokazał się na La Liga Promises.


- Ebrima Tunkara – pozyskany z Cerdanyoli, środkowy napastnik. Występował w Benjami C (za sobą ma także kilka występów w Benjami B). Najlepszy strzelec La Masii w tym sezonie – 80 trafień.


- Ruslan Mba – także zawodnik Benjami C, bardziej skrzydłowy. 57 bramek w tym sezonie. Czwarty najlepszy strzelec cantery.



- Antonio Martin – trafił do La Masii z Malagi, jako jeden z najbardziej obiecujących napastników swojego pokolenia w Hiszpanii. W Infantilu A strzelił 12 bramek. Wyróżnia się dryblingiem, kreatywnością i uderzeniem zza pola karnego. W przyszłym sezonie liczę, że pokaże więcej.


- Diego Lopez – w Juvenilu B strzelił 12 bramek. Trafił do nas z Realu Madryt, środkowy napastnik. 19 razy pojawiał się od pierwszych minut, a 9 razy wchodził z ławki. Liczby bez szału, może będzie lepiej w przyszłym sezonie.


Oriol Soldevila – jeden z kluczowym zawodników Juvenilu B Artigi. Ofensywny pomocnik, który z powodzeniem zagra także na skrzydle. Dobre warunki fizyczne, imponująca technika, przegląd pola. Zadebiutował już w Juvenilu A. 12 bramek w tym sezonie, sporo też asyst. Świetny sezon za nim.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 @marcinnikt poczytaj ,bo to pewnie dla Ciebie nowosć sądzac po tym co pisałes o La Masi

0

@MarioVeB!
O czym ty do mnie rozmawiasz.
Wszystko co wlasnie napisalem jest prawda a ty i tak swoje
Masz straszny problem chlopie.
Tobie trudno byloby wytlumaczyc ze bialy jest bialy.
Zacytuje jedno z twoich ulubionych wyrazen- zalosne

konto usunięte

0

@marcinnikt Przecięz to ty pisałeś żeby stawiac na la masie i nie kupować zawodników do Barcy B zopominjąc ,że Co roku do la masii dąłczają zawodnicy z innych klubów.
Także podziekuj i się nie bluwersuj.
Chill

0

@MarioVeB!
A co zlego w tym ze pisalem ze nie warto kupowac zawodnikow do szkolki . Gdzie wspomnialem ze nie wiem o tym ze zawodnicy do drugiego zespolu sa kupowani co roku. To ty zalozyles w swej niezmierzonej madrosci ze ja o czyms nie wiem. Sprawdz nasz rozmowe , przeczytaj kilka razy co i tak pewnie nie wystarczy zebys odkryl ze ty z gory zalozyles braki w mojej wiedzy na temat szkolki
Ale czemu uciekasz od tematu wolnego elektronu.
Czy wystarczy ze ktos w latwy sposob burzy twoje bujne przemyslenia i juz nie wiesz co powiedziec.
I tu masz przyklad hipokryzji- kolejne wyrazenie ktorym tak czesto operujesz , z reguly blednie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?