- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1642 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1642 Culés
3
Zieliński jest bardziej kreatywny od Rakiticia....
7
@Momalsino co wy macie z tym Rakiticiem? Był naszym najlepszym pomocnikiem w tym sezonie
1
@Momalsino to ci wyzwanie
1
@Momalsino hmm w tym momencie grają na zupełnie innych pozycjach + to i tak nie jest prawdą
1
@Momalsino Przecież Zielu ma ogromne umiejętności. Klasowe wręcz, problemem jest jego głowa.
1
@Momalsino od 2 sezonów wielu pomocników z innych topowych klubów jest dużo bardziej kreatywniejszych od niego...
Ale nam przecież niepotrzebni kreatywni pomocnicy, wystarczy 3 drwali...
0
@SeeleyBooth Ten kapitalny Zielu zaliczył dwie asysty w poprzednim sezonie
0
@SeeleyBooth głowa? Jaka głowa, jakby głowa by była problemem to nie grałby w Napoli, stabilna forma to jego problematyka, a nie głowa
0
@Chwytliwy Jakby nie głowa nie grałby tylko w Napoli.
0
@SeeleyBooth a może Napoli nie chce go oddać? Nie zauważyłeś tego? , ja przypomnę że to on był najlepszym pomocnikiem w Napoli w tym sezonie , poza tym, daj mi przykład jego "głowy"
0
@Chwytliwy Przykład? Dlaczego od tylu lat, lat, z takimi umiejętnościami nie potrafi liderować w środku pola reprezentacji. Dlaczego jego forma w sezonie jest nierówna?
0
@SeeleyBooth no bo nie jest ustawiany za często w tym środku pola to raz w reprze, dwa że jak gra za lewym to głównie mu przeszkadza, a dlaczego, coś ci powiem, sarri stawiał na niego, ale problem był taki że nie była to wiodąca postać, bo był hamsik, i on robił za takiego rezerwowego, on tak naprawdę dopiero zyskał formę jak przyszedł Ancelotti, ustawił go na lewej pomocy, i jako środkowego pomocnika częściej i efekt był bardzo duży dla Azzurich