La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

65

Nie dziwie się de Ligtowi, że się zastanawia. Ma 19 lat, a gra Regularnie już 2 sezon czy to w zespole czy reprze. Poza tym zna swoją wartość (on na ten moment wcale nie jest gorszy od Pique). Może Barca to klub jego marzeń, ale ma świadomość, że w innym równie dużym klubie dostanie więcej szans.
Niektórzy mówią tutaj, że gwiazdorzy.
Troche wyrozumiałości. Postawcie się w jego miejscu. Jak pokazuje historia u nas młodzi zawodnicy nawet ze szkółki nie grają.

28

@mientusek1407 Jest gorszy od Pique. I to dużo. Głównie ze względu na doświadczenie. Są takie rzeczy, których kibic nie widzi. Głównie związane z ustawianiem się. Pique jest liderem tego bloku obronnego. Koledzy patrzą na niego, jego zachowanie, jego ruch i wiedzą, co mają robić. Bez niego nie ma gry obronnej. Nie jest natomiast de Ligt gorszy od Lengleta czy Umtitiego w obecnej formie i na spokojnie jest w stanie wygryźć ich obu i zostać partnerem Gerarda.

1

@mientusek1407 no nie- Arthur, Lenglet, Dembele- jak jest zdrowy to on jest podstawowym zawodnikiem

0

@hen0x
Moze masz racje z Gerardem, i z Umititim czy Lengletem. Co prawda De Ligt nie jest nam niezbędny, ale chłop napewno będzie najlepszy. To jest taki materiał na zawodnika. Mbappe takim nie jest. Dawno tak dobrego i charyzmatycznego obroncy w jego wieku nie było.

1

@mientusek1407 Owszem, potencjał jest w nim niesamowity. Może być wyznacznikiem pozycji stopera za jakiś czas i ma wszystko, żeby przejąć rolę lidera po Pique, jeśli nałapie trochę doświadczenia. Niestety Barcelona na pewno nie jest miejscem, w którym dostanie miejsce z urzędu, a ponoć na minutach głównie mu zależy. Choć całkiem możliwe, że gdyby przyszedł, to Valverde częściej stawiałby też na 3-5-2, coby zmaksymalizować minuty dla swoich środkowych defensorów.

konto usunięte

0

@mientusek1407 Skoro nie chce rywalizacji to niech idzie gdzie indziej. Rany serio nie wiem czego niektórzy wpychaja tu zawodnika do pierwszego składu tylko dlatego, że w innym klubie grał dobrze.
Niepotrzeba tu takich piłkarzy.

3

@MarioVeB!
Ty wszędzie szukasz problemów. Ostatnie twoje komentarze to jakieś uszczypliwe komentarze albo zaczepki. Jest wybitny w swoim wieku to go każdy chce.

4

@MarioVeB! Takich czyli jakich? Rozsądnych i niechcących sobie zepsuć kariery? Nie można porywać się z motyką na Słońce, bo to głupota, a nie odwaga.

konto usunięte

0

@mientusek1407 Co Ty teraz próbujesz zrobić? Napisałem tylko, że jak ma problem z rywalizacja to niech idzie do innego klubu. Takie to trudne?
Życie nie lubi próżni inny zawodnik skorzysta.
Tyle. To ty teraz nie wiem w czym widzisz problem. Co on myśli, że na gotowe przyjdzie?. Nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?