La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1499 Culés

4

Wielu ludzi jara się Cyberpunkiem 2077, a ciekawe ile osób grało w jakąkolwiek z poprzednich części :P

8

@tadzik447 Słońce daje na dekiel widzę xD

0

@FC1899Barca No co zrobisz jak nic nie zrobisz? :P

0

@tadzik447 Wielu ludzi jara się Messim, a ciekawe ile osób widziało go na żywo? ;)

konto usunięte

15

@JimMorrisonFCB Akurat to porównanie trochę z dupy :D

0

@tadzik447 Meh, trochę głupie myślenie :D
Wielu ludzi będzie grać w gry CDPRed'u po wspaniałym W3 i nie dziwię się im. To dobra okazja by przybliżyć ludziom klimat cyberpunku w ogóle. Może się wciągną na tyle, że nadrobią poprzednie części, a może pójdą głębiej w te klimaty. To tak, jakby ktoś powiedział "łee, jak oni mogą grać w Wiedźmina, skoro pewnie nie przeczytali książek" :D

0

@nieprzysiadalnosc ale mi się rozchodzi o to, że to już 2077 część i czy ktoś grał, w którąś z poprzednich 2076 części :P

0

@tadzik447 Cyberpunk 1410, Zawisza Czarny okazuje się być androidem :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?