- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1427 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1427 Culés
8
Tutaj pełna zgoda ze Stanowskim. @Cochise pisał niedawno o tym jak wygląda teraz polityka w Izraelu. Większość w parlamencie to nacjonaliści i ortodoksyjni syjoniści. Poza tym Żydzi mam wrażenie, chcą być jedynymi ofiarami wojny co - zaryzykuje stwierdzenie - poniekąd wiąże się z kwestiami fibansowymi. Przykre to, ale taka narracja panuje już od jakiegoś czasu i te żarty, że "antysemityzm jest wtedy kiedy Żydzi kogoś nie lubią" nie wzięły się znikąd. Trzeba sie sporo nagimnastykowac by prowadzić z tymi ludźmi dialog.
1
@krzychu1526 pisałem tutaj kilka razy o tym że antysemityzm jest wtedy gdy zydzi kogoś nie lubią, ale zawsze pisałem to serio, nigdy jako żart.
1
@krzychu1526 Rząd Izraela (samych Żydów i nawet Izraelitów, bym o to nie oskarżał, wielu tam nie zgadza się z ich polityką, partia Netanjhu traci przecież poparcie) dobrze gra w te gierki niestety. Wszystko wykorzystają.
0
@krzychu1526 Nie ma dialogu z kimś, kto Cię szczerze nienawidzi i chce obrobić z kasy ile się da.
Gdyby nie strach przed zrobieniem z nas antysemitow/faszystów w mediach, Żydzi już dawno zobaczyli by od Polaków środkowy palec.
Co zresztą im się jak najbardziej należy.
1
@sebasek99
Izraelczyków nie Izraelitów :)
1
@sebasek99 Ale czy przez to właśnie? Sądzę, że bardziej przez afery z nim związane, choć w szczegóły się nie zaglebialem.
1
@pax Oj tam. Tylko jakieś dwa tysiące lat różnicy ;p
@krzychu1526 Też oczywiście jakoś w tym nie siedzę. Wśród haseł na demonstracjach oprócz korupcji i ingerowania w sądownictwo, było właśnie niezadowolenie z wejścia na tory nacjonalistycznej, konserwatywnej polityki. Układam zresztą to też na logikę. Rząd, który co by nie mówić, zrobił z kraju silnego gracza międzynarodowego, raczej by nie tracił poparcia od tak.