- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1670 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1670 Culés
36
Wygląda na to, że Barcelonie uda się zatrzymać jednego z najbardziej utalentowanych zawodników w La Masii. Ansu Fati chce kontynuować karierę w Barcy. 16-latek był jednym z najlepszych zawodników cantery w tym sezonie. Zakończył ten sezon jako najlepszy strzelec Juvenilu A (20) oraz jako najlepszy asystent (9). Diamencik.
1
@ViscaBarca123 Oby sie to udało.
1
@ViscaBarca123 fajnie byłoby jakby spędził część presezonu z pierwszą drużyną. W tym roku może być jednak trudniej z zabraniem młodzieży, bo sporo zawodników będzie miało jednak normalne, długie wakacje.
2
@Azi Wątpię. Spędzi presezon w Barcą B. Potem zobaczymy, czy awansuje do "B". Ale oby tak, bo jest gotowy.
0
@Azi Jeszcze z rok niech pogra w nizszych kategoriach a pozniej zobaczymy. Mam nadzieje, ze to nie bedzie kolejny Deulofeu, Cuenca, Tello, Munir, Snadro a z ofensywnych piłkarzy niestety z naszej szkółki tylko takie turbo przecietniaki wyłaziły i od czasu Pedro bieda jest z pozycja ofensywna rodem z Cantery :/
Chłopak ma dopiero 16 lat ale ma w sobie fajny luz i magię i przypomina Dembele stylem gry.
1
@Coutinho007 Talent to jedno. Ale i tak ważniejsza jest głowa. Ja największe nadzieje wiąże z Takefusa Kubo. Jest tylko rok starszy ale ma w sobie to coś magicznego.
Nie mam też nic przeciwko awansowaniu nawet 17 latków do drużyny rezerw. O ile nie zaburzy to ich rozwoju i będą grali.
0
@Azi A jeszcze fajniej było by gdyby dostawali czasami okazję Po grać ogony sobie jak w United z Greenwoodem sytuacja jest a nie sprowadzali na pól roku gruz z zaświatów jako zmiennikow dla Suareza...