La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1244 Culés

1

Szkoda mi tego De Ligta bo wierzyłem, że dwa największe obecnie talenty zagrają dla nas. No cóż mamy De Jonga. Trzeba zostawić Todibo i myślę, że też się odpowiednio rozwinie. Te 80 milionów, które zaoszczędzimy przeznaczył bym na wzmocnienie prawej obrony. Jeśli odejdziesz Semedo trzeba tutaj sprowadzić jakiegoś cracka bo na tej pozycji mamy problem a boki obrony są kluczowe. A Roberto jest słaby jak barszcz.

konto usunięte

1

@bartekvisca A może w końcu dać prawdziwą szansę Wague?

0

@PanRol Myślisz, że zawodnik grający kilka spotkań w ostatnim sezonie nagle będzie kluczowy? Wątpię, ale lepsze to niż Roberto.

0

@bartekvisca Może Cancelo podobno Juve chce się go pozbyć.

0

@bartekvisca Wague z tego co wiem ma zapewniony awans do pierwszej drużyny w tym sezonie, więc nawet jak odejdzie Semedo i kupimy kogoś nowego to dalej będzie trzech piłkarzy na jedną pozycję.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Jak nie dostanie szansy to się nie dowiemy. Trent też kiedyś był w tym samym położeniu

0

@PanRol Wiadomo chłopak ma potencjał Ale podsunałem koledze tylko alternatywę

konto usunięte

0

@Coutinho007
Proszę, skończcie już z Cancelo.

0

@bartekvisca
Prawą Obronę i tak trzeba wzmocnić, może Wague odpali. Semedo i tak był za słaby (dużo słabszy od pomocnika Roberto) i czy zostanie czy nie to nie ma wpływu na sytuację, że obecnie nie ma dobrego PO w Barcelonie.

0

@VenoM Wg mnie lepiej by pasował od Semedo, który nic nie daje w ofensywie.

0

@pax A co myślisz o Cancelo? O TAA nie pytam bo nie ma szans na niego tak jak na Kimmicha. Pomyśleć, że kiedyś najlepszy PO na świecie nas grał na tej pozycji a dziś nawet nie wiem czy mamy Top 5 obsadzoną tą pozycję...

0

@Coutinho007
Wydaje się ciut lepszy od obecnych PO Barcelony. Jednak watpię aby na tyle, aby wydawać dużą kasę na niego, a taką by trzeba byłoby wydać. Dałbym szansę Wague. I wydal kasę na inne cele :)

0

@pax Podobno 50 mln chce Juve za niego więc sprzedaż Semedo był a by równoznaczne porywająca się z tym i wydawało by się być to dobrym interesem gdyby się udało. Co do Wague pewnie otrzyma niestety znikome szansę bo wiadomo Valverde.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?