- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1283 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1283 Culés
2
Rakitic to jeszcze dawał radę. Jak miał przy sobie Inieste, który odpowiadał za kreacje i on mógł zająć się tym ck umie najlepiej czyli przeszkadzaniu. Bez kreatywnego pomocnika nastawionego na atakowanie Chorwat nie jest zawodnikiem na poziom FCB.
1
@Criss18Barca Dowod jakis na to? Na ten moment, to on jest najbardziej kreatywnym pilkarzem (z pomocnikow). Coutinho to nie pomocnik przypomne, zeby nie wyskakiwac mi z tym, bo to bzdura, a w kadrze ma zajebiscie dobrych w defensywie skrzydlowych i moga go wyreczyc lekko z bronienia, a i on gra tam na 10.
3
@Rewolucja123 To, że jest najbardziej kreatywnym graczem to raczej nie wina jego poziomu, ale tego jak niski jest poziom pomocy w Barcelonie.
0
@Rewolucja123 Daj spokój, nie przetłumaczysz im, ja już nie moge czytać tych wywodów na temat Cou w pomocy. Niektórzy chyba naprawdę oglądają mecze na flashscore. A już szczytem jest stwierdzenie że skoro jak gra na 10 to na pozycji środkowego ofensywnego pomocnika też sobie poradzi. Mimo tego że to są dwie zupełnie różne pozycje i w przypadku tej drugiej trzeba inteligentnie sie przemieszczać i zamykać rywalowi przestrzenie. A Brazol w tym aspekcie może takiemu Inieście buty wiązać
@Grzesior667 Mimo wszystko dalej jest najlepszym zawodnikiem tej formacji i większy hejt powinien pójść w stronę gorszych zawodników jak Busi którym moim zdaniem powinien już sobie odpuścić. Gość popełnia co raz większe błędy które wynikają nie z tego że ma gorszych partnerów tylko z tego że jest nieskoncentrowany i gra na intensywności oldboya
0
@Grzesior667 I tu masz racje, bo przynajmniej moim zdaniem nasi pomocnicy w kwestii ofensywnej sa slabi i tylko Ivan ma pojecie o ofensywie (gral wielokrotnie na 10.), a sam pilkarz jest niezwykle madrym graczem i potrafi zagrac na kazdej pozycji w srodku pola, co potwierdzal Lucho.