La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1279 Culés

1

Nie spodziewam się de Ligta u nas, niestety. Przecież wiadomo, że nie zatrudniał Raioli z pistoletem przy głowie. Skoro takiego agenta sobie wybrał to widać, jakie ma priorytety. Jak dla mnie nie ma szans, że wybierze Barcelonę - nie jesteśmy już tak wyjątkowym projektem sportowym na tle innych drużyn, jak byliśmy za czasów Guardioli czy Lucho i jest temu winny przede wszystkim zarząd. Im bardziej odchodził od wartości Barcy - tych sportowych i pozaboiskowych - tym bardziej Barca stawała się po prostu kolejnym klubem z masą pieniędzy. W tym momencie nie ma już nawet atrakcyjnego stylu, który by nas wyróżniał - jest tylko pogoń za najgłośniejszymi nazwiskami i za trofeami, z resztą w Europie mocno nieudolna od kilku lat. Więc na dobrą sprawę jeśli de Ligt rzeczywiście ma na stole ofertę 20 mln z PSG i 7 mln z Barcy, to byłbym w ogromnym szoku, gdyby wybrał nas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?