- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1433 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
27 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1433 Culés
1
Co do Neymara, naprawdę jest za tym tranferem (mimo tego że mam duże wątpliwości, przez kontuzje itd... jednak jego umiejętności sprawiają że zapominam o wszystkim) Tym co mi się nie podoba, jest ta narracja i ogólny plan Barcy- Kupmy wielkie gwiazdy żeby pomóc Messiemu wygrywać, jeszcze Griezmanna do tego i jedziemy- tak to w skrócie wygląda. Nie lepiej po prostu grać dobrze w piłke i czeprać korzyści z posiadania Messiego? Ja rozumiem że im lepsi piłkarze tym lepsze wyniki (teoretycznie), ale i tak wszystko sprowadza się do gry w piłkę. Wiem że teraz wszyscy tutaj są obrażeni na cały świat i wszystko co z Barcą to BE jest, ale my naprawdę mamy świetny skład xd, stary- tu się zgodzę, ale tu w teori sprzedać Rakiticia, postawić w środku na De Jonga z Arthurem obok Busquetsa (wiem że jest krytykowany, ale według mnie żeby Busquets grał dobrze, Barca musi wrócić do kontrolowania gry, bo Busi to nie jestem typowy przecinak). W ataku kupić kogoś kto będzie MOCNO konkurował z Suarezem, postawić na Dembele i grać w piłke, bo już w takim składzie to jest drużyna która mogłaby co sezon realnie walczyć o tryblet i nikt mi nie wmówi że tak nie jest. Zawodnicy powyżej 30 to Alba, Pique, Busquets, Messi i Suarez (w zależności czy gra). Real nie potrzebował wielkich gwiazd czy transferów żeby wygrać 3 razy LM, był oczywiście Ronaldo, ale tacy piłkarze jak Casemiro, Varane czy Navas zostali zbudowani w tym Realu, Modrić Kroos czy Carvajal na najwyższy poziom wbili się właśnie w Realu, byli świetni, ale to nie byli goście z takiego TOP TOP. O Liverpoolu nie wspomnę, bo tam to praktycznie każdy piłkarz poza Alissonem został "zbudowany od zera" (oczywiście w dużym cudzysłowiu). I nawet nie mówie czy powinniśmy zwalniać Valverde, bo nie ja siedze w biurach i nie wiem jaki on ma plan, ale ta Barca z Messim jest naprawdę już teraz mocnym samograjem, a my próbujemy zrobić w Barcelonie kolejne Galacticos z Griezmannem, Neymarem, De Ligtem i jesze ludzie proszą o Eriksena, Ndombele i tak dalej.