- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1890 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1890 Culés
3
Duża wymiana. Grzizzlies oddają Conleya za Graysona Allena, Kyle' Korvera, Jae Crowdera, 23 pick draftu i przyszły pick 1 rundy.
0
@student97r No i się porobiło. Wszystko wskazuje na to, że BIG Al żegna sie z Celtics. W grę wchodzą Pacers i Nets czyżby wspólna gra z Irvingiem? Co do Conleya to w Utah będzie miał z kim grać, ale te kontuzje i ten kontrakt ;)
0
@fart Kontrakt wysoki, ale Conley może pomóc Utah, a Memphis idą w mocną przebudowę. W Bostonie sporo miejsca w salary się zrobi, ale Horford sporo dawał. Mają 3 picki w 1 rundzie, więc mogą pójść w ruch. Skład też bardzo utalentowany.
Mam nadzieję, że Cavs porobią jakieś ciekawe ruchy podczas draftu, bo czytałem, że być może jakieś wymiany będą.
0
@student97r Kurcze, ale ten ruch sprawia, że w Bostonie na chwilę obecną jest tylko jeden C w osobie Baynesa ;) Oj będzie się działo. Rubio jest FA więc to dobry ruch Utah doświadczony zawodnik na rozegraniu to jest to czego im potrzeba. Co do Cavs to muszą pozbyć się kilku zawodników z starej gwardii może J.R Smith do Lakers? grał razem z LBJ.
0
@fart Kogoś pewnie ściągną albo z Horfordem się dogadają. :) Celtics myślę dalej będą kandydatem do finału. Te 3 picki mogą zrobić robotę, bo mimo, że są dalsze, to jednak jest 1 runda. J.R. Smith z tego co czytałem ma niegwarantowany cały kontrakt, więc może uda się go przehandlować. Lakers niczym nie dysponują, Cavs pewnie będą chcieli jakieś picki, a Lakers sami chcą ściągać picki z 2 rund, żeby mieć najniższe umowy. Smith mógłby się przydać w drużynie, w której mógłby rzucać za 3, bo akurat w tym jest dobry jak złapie rytm, ale w ostatnim sezonie mało grał. ;) Jest jeszcze paru, których można się pozbyć, więc bardzo ciekawy jestem tego draftu i trochę nie mogę się doczekać wymian w trakcie, ale żebym się nie przeliczył. :D