- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 895 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 895 Culés
11
Niektórym się wydaje, że do Barcelony wróci stary dobry Neymar, który jakby wczoraj uciekł do PSG. A tymczasem gość w Paryżu grał mniej więcej połowę minut z wszystkich możliwych do rozegrania, stając się piłkarzem bardzo szklanym. Ktoś tutaj przytoczył statystyki, że pauzował więcej niż Dembele. Opuszczał ważne mecze, np te w których PSG wylatywało z Ligi Mistrzów. Kolejną kwestią jest jego wielkie ego, roszczenia i gwiazdorstwo, które Paryż raczej w nim napompował niż utemperował. No i jeżeli komuś się wydaje, że Neymar w lidze francuskiej rozwinął się sportowo, to powinien tę hipotezę poważnie przemyśleć. Moim zdaniem on wręcz się cofnął a nie rozwinął. Ja nie mówię, że to jest zły piłkarz, nawet uważam, że powinno przymknąć się oko na jego karygodne zachowanie, tyle, że gość nie jest wart z pewnością tak wielkich pieniędzy jakie tutaj padają. Po prostu to nie jest już ten sam Neymar co odchodził, to raczej jego home edition. Ja bym za niego więcej niż 150 mln nie dał. Po prostu w czasie tego pobytu w Paryżu, jego wartość spadł i to znacznie, na co złożył się także upływający czas. Oddałbym za niego choćby Coutinho, ale z niewielką dopłatą, może 30 mln, ale ani eurocenta więcej.
2
@panczo Nie wiem co można dodać więcej. Jak dla mnie nie powinno być w ogóle mowy. My mamy się z bagna wygrzebywać a nie zaczynac się w nim urządzać, a wydaje mi się że tak absurdalny ruch by nas do tego doprowadził. Wiadomo, że to tylko doniesienia, pewnie po wakacjach już nawet nie będzie śladu po tym co teraz się tu dzieje, ale idę o zakład że jeśli szejk wyszedłby do mikrofonu i powiedział otwarcie że za 300 baniek naprawdę go odda, to tutaj była by mowa o tym że trzeba to zrobić. Jeszcze bardziej niż tego pewien jestem, że po ewentualnym transferze sprzątanie syfu zajęło by następcom obecnego zarządu dłużej niż sobie możemy wyobrażać