La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

1

Na prawdę jestem pod wrażeniem naszej kadry u21, wielka walka, zaangażowanie i co najważniejsze nie przeszkadza nam piłka przy nodze, potrafimy wyjść z piłką kilkoma podaniami z obrony do ataku. Żurkowski i Dziczek zrobili na mnie największe wrażenie, Dziczek świetna kontrola piłki, szybkie decyzje na tej pozycji to najważniejsze, Żurek potrafi wziąć piłkę na siebie, zastawić się. Dlaczego oni nie dostają minut w dorosłej reprezentacji ?! Męczymy się sabotażystami jak Krychowiak, czy wiecznym talentem Zielińskim, zamiast dać szansę młodym, szczególnie że mamy w tej chwili takich rywali że obowiązkiem powinno być sprawdzanie różnych rozwiązań.

1

@ricardo0705 Akurat przytoczyłeś dwóch piłkarzy, którzy są pożyteczni dla kadry, no ale za Klicha..

0

@Oskar00
Krychowiak jeszcze jako tako tej kadrze się przydaje, ale Zielu to jest hamulcowy, ok ostatni mecz na plus, ale on zabiera miejsce w podstawowej 11. Nic ciekawego nie wnosi do gry, 45 meczów w kadrze i z tego na palcach jednej ręki można by wymienić te dobre spotkania.

0

@ricardo0705 Mimo wszystko bezapelacyjnie jest najbardziej uzdolnionym technicznie w całej kadrze, a zdaje się że zaczyna przełamywać barierę psychiczną - zdecydowanie nie należy go skreślać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?