La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1262 Culés

konto usunięte

0

Widzę Milan szykuje się na zakupy w Madrycie, Theo Hernandez rozmawiał z Maldinim na Ibizie , podobno rozmowa była pozytywna, co więcej , Milan ma go wypożyczyć, i kupić go za zaledwie 15 mln euro

Promocja jak na Hernandeza

0

@Chwytliwy Do tego ich przereklamowany bramkarz ma odejść. Milan może na nim ładnie zarobić.

1

@Chwytliwy Fajnie by było jakby Milan kilku chłopaków z Realu kupił. Jest tam wiele talentu i mogliby się ciekawie wzmocnić. No i dobrze by było, jakby właśnie po dobrej cenie, bo płacenie czy za Hernandeza czy za Ceballosa 40 baniek to byłaby większa abstrakcja niż w przypadku Llorente.

konto usunięte

0

@Criss18Barca Donnarumma przereklamowany? Nie no bez jaj, facet w wieku 20 jest juz jednym z najlepszych bramkarzy w Europie, a nie jakimś tam talentem, to jest coś

konto usunięte

0

@Bartek22 Marcos akurat ma potencjał,a cena jest adekwatna, facet grał dobrze w Realu jak grał, szkoda jest mi go, a Ceballos po prostu nie pasuje do Realu, w nowej taktyce Milanu jeśli trafi to raczej się odnajdzie, a Theo wystawiany regularnie uważam że jest fantastyczny , zobaczymy, Milan ładnie idzie po transfery, szkoda że nikogo od nas żaden klub z Italii niech zawodnika z barcelony

0

@Chwytliwy Jak dla mnie on nie jest wart tych pieniędzy które Milan za niego chce. Lepiej dla Milanu będzie jak go sprzedadzą. Nawet jak jest utalentowany to lepiej w ich sytuacji takiego zawodnika sprzedać i wzmocnić ważniejsze pozycje.

0

@Chwytliwy Oby pod wodzą nowego trenera grali lepiej z jakomś stylem. Gattuso to była kpina. Jestem pewny, że gdy nie on to awansowali by do LM. Ceballos i Paqueta potencjał na kreatywną pomoc. Przydałby się jakiś skrzydłowy.

konto usunięte

0

@Criss18Barca No tak średnio, lepiej niech go Milan trzyma, to już świetny zawodnik, i taki znaczek Milanu , do tego miał kapitalny sezon, a jak sprzedać to za 100 mln, albo więcej, bo 60 czy 80 za niego to byłby żart

konto usunięte

0

@Kamiloza91 Diamentem będą grać, czyli bez skrzydłowych

0

o tej rozmowie wiadomo ze zdjęcia zrobionego z ukrycia a media i tak wiedzą, że rozmowa była pozytywna :D

0

@Chwytliwy Aha. Muszę bardziej obczaić ich kadrę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?