- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1369 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1369 Culés
0
#KącikKryminalny
"Na placu manewrowym rybnickiego oddziału Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego doszło do tragicznego zdarzenia. Samochód prowadzony przez 68-letnią kobietę, która zdawała egzamin na prawo jazdy, potrącił 35-letniego egzaminatora. Niestety mężczyzna zmarł na skutek poniesionych obrażeń. Rybniccy śledczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny, przebieg oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia."
JAK?!
Na myśl przychodzi mi tylko potrącenie, przewrócenie i uderzenie głową o krawężnik, no bo raczej na placu manewrowym trudno rozwinąć gigantyczną prędkość...
1
@NeroTFP Na łuku pewnie kiedy był poza pojazdem. W tym wieku ludzie powinni tracić prawo do poruszania się samochodem a nie prawo jazdy dopiero robić.
0
@NeroTFP Może sprawdzał światła cofania a ta nie tylko wcisnęła pedał, ale i zwolniła hamulec?
0
@NeroTFP na wzniesieniu jak wyszedł może przygazowała i go staranowała
0
@Eto'o9 R10 Ale wg kodeksu grozi jej co najwyżej 500zł mandatu ;) No chyba, że odpowie za nie(?)umyślne spowodowanie śmierci, ale za to co najwyżej zawiasy.
0
@NeroTFP Wiek 68 do tego kobieta, nie obrażając płci pięknej oczywiście, na swoim egzaminie miałem dwie sytuację gdzie babka i dziewczyna straciły panowanie nad autem i zamiast się zatrzymać krzyczały za kierownicą, ludzie w panice robią takie rzeczy i wtedy odcina im się myślenie, częściej są to kobiety ale mężczyznom też się zdarzy. Pewnie zamknęła oczy i puściła kierownice, a wystarczyło, że przejechała go po na tyle czułym miejscu jak szyja czy kręgosłup i tragedia gotowa.
0
@NeroTFP Co ciekawe egzaminator, który zmarł prowadził inny egzamin!
Więc cofam to co napisałem i sam dołączę się do pytania - JAK?!