La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2698 Culés

konto usunięte

0

Czy ktoś oglądał Barcelonę B dość często by wypowiedzieć się na temat Iñakiego Peñii (chyba tak się to odmienia :D)? Zastanawia mnie sensowność ściągania Neto jako drugiego bramkarza. Jednak jako, że nie oglądałem go w akcji to może jest na tyle przeciętnym bramkarzem, że trzeba ściągnąć kogoś z zew.?

konto usunięte

1

1

@Douglasinho Inaki tylko ławę by grzał. A w Barcy B nadal by się rozwijał :P

2

@Douglasinho Inaki to świetny bramkarz. Wiele razy ratował Barcę B, 3 albo 4 razy obronił rzut karny. Jeden z najważniejszych zawodników "B" w końcówce sezonu. Moim zdaniem gotowy na pierwszą drużynę i pełnienie roli drugiego bramkarza. Inna sprawa, to fakt, że bramkarz w jego wieku powinien grać regularnie, więc pozyskanie Neto i zaczekanie z awansem Peñii nie jest złą decyzją.

1

@Douglasinho Jordi Masip nasz ex piłkarz z Real Valldolid tez bylby opcją; pamietam jak w tym seoznie ratował na Camp Nou przed ledwo 1:0; ale skoro beniaminek utrzymal się niestety w lidze to chyba szansa dla Inaki Penyi bylaby lepsza

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?