La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1118 Culés

konto usunięte

2

Neto jest świetny, ale zastanawia mnie jedno: czy w naszych rezerwach naprawdę nie ma odpowiednich bramkarzy na poziom CdR? Cieszą mnie bardzo dobre stosunki z Valencia, bo to kuźnia talentów, aczkolwiek myślę, że mogliśmy zaryzykowac z kimś tańszym.

0

@kerouac Dobry troll.

0

@kerouac Są ale mają po 20 albo mniej lat. A bramkarz rezerwowy musi być doświadczony.

1

@kerouac Kartka ter Stegena lub jakaś kontuzja i by ten GK z rezerw musiał grać też w waznuxh meczach.

2

@kerouac Myślę, że zarząd wolał wydać więcej na bramkarza pewnego, który w przypadku (odpukać) kontuzji Ter Stegena dźwignie na barki bramkę Barcy. Poświęcił aspekt ekonomiczny, a zabezpieczył sportowy.

konto usunięte

0

@SeeleyBooth dlatego też nie mam pretensji o to i jestem zadowolony z Neto. Martwi mnie jednak konieczność wzmocnienia tak wielu pozycji, przy takich ograniczeniach budżetowych.

0

@kerouac Potencjał tkwi w zawodnikach, których posiadamy. Możemy ich sprzedać i pozyskać pokaźne zasoby finansowe. Uważam, że to wszystko jest do ogarnięcia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?