- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 737 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 737 Culés
13
Aha. Byliście kiedyś świadkami podobnego incydentu? Co za baba.
8
@BigShaq jasny gwint xDDDDDDd
edit: byłem świadkiem takiej sytuacji tylko był to Seba któremu pani nie chciała sprzedać piwa w biedronce bo ewidentnie był nawalony zaczął rzucać rzeczami i zwymyślał ją a na sklepie same kobiety i po 20 sekundach darcia mordy sprowadziłem pana do parteru i grubsza pracownica siedziała na nim do przyjazdu policji ;DDDD
0
@BigShaq Było wczoraj, jak ten filmik miał jeszcze 1000 wyświetleń, to ktoś tu go wstawił. Teraz już widzę, że przekroczył 500 tysięcy. La Rambla dała początek sławie...
0
@BigShaq ja to bym jej wy... kopa na łeb i by miała fiku miku na nocniku xD
0
@BigShaq Już z ryja widać że patola
0
@NeroTFP nie widziałem tego wczoraj. Musiałem przeoczyć. Dopiero dziś mi wpadł w ręce ten film. Idzie ręce załamać widząc takie coś.
0
@BigShaq nawet bym się nie wahał ją poskładać xD
5
@BigShaq Luzik, wiadomo. No niestety, a najgorsze jest, jak tacy ludzie śmiecą, bałaganią czy nie odkładają rzeczy na miejsce. Moja żona pracuje w aptece i ludzie potrafią rzucać rzeczy na podłogę... Dramat z klientami, którzy nie szanują cudzej pracy, a jeszcze mają roszczenia...
0
@BigShaq takich ludzi jest mnóstwo. Zatrudnij się w dowolnym sklepie spożywczym typu właśnie biedronka czy Lidl a będziesz świadkiem takich akcji srednio co drugi dzień. No może nie z odepchnieciem ale ten sam poziom intelektualny