La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1445 Culés

39

Bartomeu zmienił zdanie odnośnie transferu Neymara i nie jest przeciwko temu transferowi. (RadioCat) [fcbw]

0

@Veb1233 a był przeciwny? :D

35

@szkutnik91 Neymar:"Ten prezydent to żart".
Bartek:"Dembele jest lepszy od Neymara".
Raczej był przeciwny.

0

@Veb1233 A jeszcze jakiś czas temu mówił, że mamy lepszego zawodnika i jest nim Dembele :D

0

@Veb1233
'Good. Let's get started!'

0

@Veb1233 Neymar to jednak marketingowa bomba, więc Bartomeu wie że to mu się opłaca.

1

@Bartek22 jak juz raz powiedzialem, bartomeu jest czlowiekiem kompletnie bez kszty honoru

0

@Veb1233 Ciekaw jestem czy stało się to przed czy po negocjacjach z Nasserem.
Śmiesznie by to wyglądało.

Bartek. - Yo ziomek weź ty zatrzymaj tego Neymara mi on nie potrzebny ... dam ci do tego Cou to wspaniały zawodnik.

Nasser. - Weź człowieku ja już mam go dość niech on wraca skąd przylazł a Cou to chętnie przyjmę spoko grajek.

Bartek - Ty nie gadaj że mi go chcesz wepchnąć ... co ja mam z nim zrobić mam już Dembele który jest 10 razy lepszy od niego a do tego spełnia te same funkcje co Neymar ... siedzi w szpitalu spóźnia się na treningi i lata na imprezy z modelkami. Szach- mat.

Nasser. - Człowieku ale zobacz jak Messi go chce ... nie wiem prawda co on w nim widzi w końcu zostawił jego i pączka na lodzie, musieli się męczyć z Cou który się nie nadaje na skrzydło... ale go chce ! Zapunktujesz u Messiego i pewnie u kibiców jak zobaczą kilka zwodów Neymara zanim się znowu złamie! Wspaniałą okazja podnieść woje notowania!!!! Weź go za darmo ... przeleje ci też troszkę kaski na konta twojej żony ... jako prezent na jakąś tam rocznicę którą macie ... wymyśl coś !

Bartek. - No dobra przekonałeś mnie ale za darmo go nie chce ... mam wyrobioną latami opinię świetnego negocjatora ... dorzucę ci Cou bo i tak jest bezużyteczny i wybierz sobie kogoś jeszcze tylko nie z elity klubu bo mnie Messi skarci. Rakiticia nie chcesz ?

Nasser. - Dobra pomyślimy... to ja go wystawiam na transfer że niby jest dostępny że niby wszystko fair ... ale jak coś to już mamy zaklepane podaj tylko nr konta żony !

"Bartomeu zmienił zdanie odnośnie transferu Neymara i nie jest przeciwko temu transferowi. (RadioCat) [fcbw] "

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?